Sonsuzluk Projesi (The Project Almanac) filminin konusunu , yorumlarını , özetini , fragmanını , vizyon tarihini ve oyuncularını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Sonsuzluk Projesi (The Project Almanac) filminde David Raskin fizik konusunda oldukça başarılı bir öğrencidir. Okuldaki arkadaşları ile bilimsel projeler hazırlamaktadır. Bir gün evlerinin bodrumunda babasının gizlediği bir proje bulurlar. Bir gün geçmişten kalma bir doğum günü videosunu izleyen David, videoda küçükken kutlanan doğum gününde kendisinin şimdiki hali olduğunu görür. Bu saatten sonra fark eder ki babasının projesi aslında bir zaman makinesinin projesidir. David oldukça büyük zorluklarla arkadaşları ile zaman makinesini tamamlar. Ardından denerler ve başarılı olurlar. Arkadaşları ile birlikte başta eğlence amaçlı olarak bu zaman makinesini kullanırlar. Fakat başta fark etmedikleri şey yaptıkları her şeyin başka türlü sonuçlar doğurduğudur.Yazar Yorumu

Sonsuzluk Projesi (The Project Almanac) filmi tek kamera tekniği ile çekilmiş başarılı bir bilim kurgu filmi. Normalde tek kamera tekniği ile korku ve gerilim filmlerini görmeye alışkınız ancak bir bilim kurgu filmi çok fazla görmedik. Yine de buna rağmen film başarılı bulduğumu söylemem gerek. Başta neden tek kamera tekniğini kullandıklarını anlamasak da filmin finalinde anlıyoruz. Bu aslında bilerek yapılan bir şey ve final de bunu çok güzel bir yere bağlıyorlar. Zaman yolculuğu konulu filmler her zaman ilgimi çekmiştir. Bu yüzden filmi izledim. İzlerken gördüm ki bu aynı zamanda da bir gençlik filmi. İkisi bir araya gelirse ne olur sorusunun cevabını vermişler bize. Başarılı bir bilim kurgu filmi olduğunu düşünüyorum. İzlemenizi tavsiye ederim.

Filmden Kareler

Sonsuzluk Projesi
Senaryo8.1
Oyunculuk7.4
Akıcılık7.6
Efekt7.8
7.710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

  1. İlhan

    bu tarz bilim kurgu filimlerini seviyorum listeme aldım paylaşım için teşekkürler

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler