Yedinci Oğul filmi hakkında haber , çekimleri ve çekimlerin ne zaman başlayacağı hakkında bilgileri bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman :

 

Vizyon Tarihi : 30 Ocak 2015

Yönetmen :  Sergey Bodrov

Oyuncular :  Julianne Moore , Jeff Bridges , Ben Barnes , Kit Harington , Dijmon Hounsou

Senaryo :  Joseph Delaney , Matt Greenberg

Yapım Yılı – Yeri :  2014 – ABD , İngiltere , Çin , Kanada


Tanıtım :

John yedinci oğlun yedinci oğludur. Yaşlandığı için görevini birine devretmesi gerekir.Thomas isimli bir genci varisi seçer.Thomas’ ın üstlenmesi gereken sorumluluklar ve öğrenmesi gereken bir çok şey vardır. Eğitimini halkın içinden olan Spook isimli birinden alacak ve geceleri şehrini cadılardan, canavarlardan korumaya çalışcaktır.  18.Yüzyılda geçen hikaye IMDB’den 5,6 puan almıştır.


Yorum :

Film fantastik kategorisinde izlenebilecek bir film. İMDB puanı bana biraz düşük geldi. Senaryo ve işleniş biçimi bence gayet güzel .Fantastik kategorisine göre değerlendirirsek tabiki alt sıralarda kalacaktır fakat yinede berbat diyemeyiz. Tanıdığım izleyenlerinde hoşuna gitmiş ve tekrar izleyeceklerini söylediler. Film oldukça güzel, keyif verici ve akıcı.İzleyenlerin sıkılacağını düşünmüyorum. Efektler bazı yerlerde çok yapmacık olabiliyor fakat aldırış etmeyip filme bırakırsanız keyif alırsınız. İyi seyirler.


Yazının Amacı :

Bu yazımızda Yedinci Oğul filmi nasıl ? , Yedinci Oğul izlenir mi ? ,Yedinci Oğul Filmi Konusu Nedir ?,Yedinci Oğul Filmi Yorumları ,Yedinci Oğul filmi elestiri gibi konulara cevap bulabilirsiniz.

 

 

 

Yedinci Oğul
Senaryo7.3
Oyunculuk7
Akıcılık7.4
Efekt6.5
7.110 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
8.2

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

 1. Meclis-i Âlâ

  Film gayet güzel ve sevdiğim tarz filmlerden. Tamamını izlemeyi düşünüyorum, tavsiye de ederim.

  Cevapla
 2. Kerimhan

  Güzel bir filme benziyor. Henüz izleme fırsatım olmadı ama sanırım Nuh filmini andırıyor gibi duruyor. Tabi çok benzerlik yoktur ama tarzı aynı gibi.

  Cevapla
 3. Selçuk

  Filmi büyük bir sabırsızlıkla bekledim ve hemende izledim. Güzel bir film, etkileyici. Özellikle fantastik severler izlemeli mutlaka. Fakat doyuruculuğu biraz düşük gibi. Yani devam niteliğinde bir film gelebilir veya daha uzun bir film olabilirdi… Bence güzel izlenir.

  Cevapla
 4. Tayfun

  Böyle filimler bana çok etkileyici gelmiştir seyretmek istediğim türumarım vakit bulurda seyrederim

  Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler