KİMLİKSİZ / UNKNOWN filminin özetini , konusunu , fragmanını , eleştirisini ve yorumlarını bu yazımızdan bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : - , ,

IMDB :  

Tanıtım

Dr. Martin Harris Berlin' e karısıyla birlikte gelir . Otele yerleşmek için taksiye binerler ancak Dr. Martin Harris bir bavulu unuttuğunu farkeder ve havaalanına geri döner.Daha sonra karısının yanına dönerken bir trafik kazası geçirir.Kendine geldiğinde karısı kendisini tanımaz ve başka bir adamın da yerine geçtiğini fark eder.Ona yardım eden tek kişi Ally ' dir.Ally ' le beraber bulunduğu durumdan kurtulmaya çalışır.Ancak Dr. Martin Harris kimliğini geri kazanmak ve gerçeği ortaya çıkarmak için maceradan maceraya atılır. Sizler de Dr. Martin Harris ' in yaşadığı maceraları sıkılmadan büyük zevkle izleyeceksiniz.Film 1 saat 53 dakika sürmektedir .Yazar Yorumu

Aksiyon , macera , dram , hatta gizem bu filmde çok fazla var. Macera sevenlerin sıkılmadan izleyebileceği bir film. Dr. Martin Harris 'in başından geçenleri anlatan bu filmin İmdb puanı 6.9. Bence İmdb filmin hakkettiğini bence vermemiş. Film de etkilenecek bir çok sahne bir çok taraf var.Ancak beni en çok etkileyen Dr. Martin Harris hayatını tüm olumsuzluklara rağmen yılmadan , azimli tekrar geri almasıdır.Dediğim gibi filmin her sahnesi aksiyon dolu ayrıca oyuncu kadrosu da kaliteli. Başarılı oyuncu Liam Neeson'ın filmi domine ettiği yapımda ona Truva filminin Helen'i Alman asıllı Diane Kruger ve güzel oyuncu January Jones eşlik ediyor.

Filmden Kareler

url

unknown-movie- UNKNOWN

22a6f70a61610f3648afc567cbc5037e

KİMLİKSİZ / UNKNOWN
Senaryo7.1
Oyunculuk6.9
Akıcılık7.4
Efekt6.6
710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Hayata dair dersler veren aksiyon / dram filmlerinden hoşlanıyorum. Sizler için filmleri eleştirmekten zevk alıyorum .

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler