Ölüm Çığlığı (Rec) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini vs bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen : ,

Oyuncular : , , , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Ölüm Çığlığı (Rec 1) filminde bir muhabir ve kameraman itfaiyecileri konu alan bir gece programı çekmektedir. Programda her şey normal bir şekilde devam etmektedir. Çekimler sırasında itfaiyeciler bir apartmandan ihbar alırlar. Muhabir Angela bu ihbarın olduğu mekana gidip olanları çekmenin daha dikkat çekeceğini düşünürler ve olay yeri olan apartmana giderler. Ancak gittikleri apartmanda oldukça garip olaylar dönmektedir ve bazı odalardan çığlık sesleri gelmektedir. Apartman sakinleri de giriş katında bu olaylardan dolayı toplanmışlardır. Bir süre sonra itfaiye ekipleri, apartman sakinleri, kameraman ve muhabir bir apartmanda mahsur kalırlar. Çünkü apartman yaşanan bir olaydan dolayı karantina altına alınmıştır. Tüm bu olaylar yaşanırken de kamera kayıttadır.Yazar Yorumu

Ölüm Çığlığı (Rec 1) el kamerası ile çekilen en iyi korku ve gerilim filmi. Rec en sevdiğim gerilim filmlerinden bir tanesi. Kesinlikle her açıdan başarılı bir bir film. Filmi izlerken acaba ne olacak şimdi diye merak edip duruyorsunuz. Tüm bunlar olurken de gerilimin her anını hissediyorsunuz. Özellikle son sahnelerde birkaç sahnede fena halde gerildiğimi itiraf etmeliyim. Bence el kamerası ile çekilmesi daha güzel olmuş. Filmi daha gerçekçi kılmış diyebilirim. Oyunculuklar konusuna gelirsek o da oldukça iyiydi. Özellikle muhabir Angela rolünü oynayan Manuela Velasco çok iyi bir performans sergilemiş. Eğer korku ve gerilim filmi arıyorsanız kesinlikle izlemenizi öneririm.

Filmden Kareler

pdvd_082 Rec 3 Film rec_1_still_photo_by_ssx12345-d4upcp1 rec1

Ölüm Çığlığı (Rec)
Senaryo8
Oyunculuk7.8
Akıcılık7.7
Efekt7.6
7.810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler