Sokak Dansı 4 Revolution filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman :

Yönetmen : Scott Speer

Oyuncular :  Adam G.Sevani , Ryan Guzman , Chadd Smith, Kathryn McCormick, Stephen Bosss

Senaryo : Duane Adler

Yapım Yılı – Yeri :  2012/ABD

Yapımcı : Adam Shankman , Jennifer Gibgot

Yorum -1 :

Merhaba arkadaşlar bu gün ki filmimiz dünyada büyük ses getiren Sokak Dansı serisinin 4. filmi olan Sokak Dansı Step up.Dünyada müzikal film sektörüne yön veren Sokak dansı filminin bu serisi diğer filmleri gibi beni benden aldı götürdü.Yapılan karografiler olsun oyunculuklar olsun olaylar olsun sizi içine alıp sürüklüyor adeta bir anda dans etme isteği uyandırıyor. Müzik ve dansın uyumundan doğmuş efsanevi bir film denilebilir. İçinde aşktan tutunda , sağlam dostlukaların doğurduğu uyuma kadar bütünlüğün birlikteliğin filmi.Şahsen dans kapışmalarda kendimi tutamıyorum. Dans figürleri hareketler , atışmalar derken yerimde duramaz bir hale geliyorum.Yapılan bir kurgu olduğundan her annında heyecenlanacaksınız.Kesinlikle şiddetle her gencin izleyip içindeki yeteneği çıkarması gereken bu filmi izlemesini istiyorum.

 


 

Yorum -2:

Merhaba arkadaşlar.Bu gün ki filmimiz Sokak Dansçıları 4 Revolution.Bir müzikal filmi olup yapılan karografiler sizide içine sürüklüyor adeta ve dans etme isteği uyandırıyor.Müzik ve dansın filmi denilebilir.İçinde aşkı, dostluğu ve hayat bağı bulacağınız bir filmdir. Sokak dansı kapışmalar üzerine yapılan bir kurgu olduğundan her annında heyecenlanacaksınız.Karşılıklı danslarda yerinde duramıyor insan.Gençlik filmi niteliği taşıdığını söylüyorlar fakat bu böyle sınırlanmamalı ve bence her yaş grubuna hitap ettiğini söyleyebilirim.

 


 

Yazının Amacı :

Bu yazımızda Sokak Dansı 4 Revolution filmi nasıl ? , Sokak Dansı 4 Revolution izlenir mi ? , Sokak Dansı 4 Revolution Filmi Konusu Nedir ? ,Sokak Dansı 4 Revolution Filmi Yorumları ,Sokak Dansı 4 Revolution filmi elestiri gibi konulara cevap bulabilirsiniz.

Sokak Dansı 4 Revolution
Editör Oylaması
Senaryo8.1
Oyunculuk8
Akıcılık7.9
Efekt8.3
8.110 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
10.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

 1. best54

  10 üzerinden 8/1 aldığına göre çok iyi bir film olduğu belli izlemek isteriz.

  Cevapla
 2. cüneyt

  filmlerle daha gerçekçi bir yorum yaparsanız yorumunuza istinaden filmleri izleyenler pişmanlık duymayacaktır.vasat oyunculuk ve kurgu eksikliği ile kendinden önceki serilerinin başarısından yoksun bir film olduğu izleyenler tarafından kolaylıkla anlaşılacaktır.Kalite göreceli ve zevke hitap eden bir unsur değildir.lütfen yorumlarınız da objektif olun ve yönlendirici olarak güçlü bir site olma yolunda ilerleyin

  Cevapla
  • Filmyorumlari

   Yorumunuz için teşekkür ederim . Bence film kalitesi oldukça iyi. Çekim olsun kariografi olsun gayet başarılı. Diğer serilere göre değerlendirecek olursak tabiki arasında elbette birkaç farklılıklar vardır fakat seri dışındaki diğer filmlere göre çoğu filmden daha başarılı film.

   Cevapla
 3. Meclis-i Âlâ

  Sokak dansçıları serisi bence çok iyi. Arkadaşlarımla can sıkıntısı çekmeden filmleri izledik. Hoşumuza gitti.

  Cevapla
 4. galip

  çok ilginc dans muzik ve kural ihlalı ile yapılan sokak dansları gelecek böyle olursa şimdiden düşünmek lazım

  Cevapla
 5. Atagün Baltacıoğlu

  Bu film serilerinden herhangi birini izleyen diğerlerinide hemen google da arattırıyor. Oldukça severek izlediğim bir filmdir. Kesinlikle tavsiye edilir. Dans,dans,dans ..

  Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler