Sizlere bu yazımızda Çılgın İhtiyar hakkında film yorumuzu paylaştık ve Çılgın İhtiyar hakkında olan teknik bilgiyi paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Evlilik için hazırlanan Jason ve eski asker emeklisi olan dedesi Dick bahar tatili yapmak için soluğu Florida'da alır. Damat olmaya hazırlanan Jason'u büyük sorunlar bekliyor ve Jason gerçekten zorlu bir mücadelenin içerisine giriyor. Dedesi Dick'in niyeti diğer dedelerin niyetinden çok farklıdır çünkü Jason'un dedesi gittiği bu tatilde eğlenmek, dans etmek, kadınlarla gezmek ve kendini kaybetmek istiyor. Jason dedesinin bu yaptıklarına anlam veremiyorken o da bu hayatın tadını çıkarmaya başlar.Yazar Yorumu

Eğlence ve komedi ikisi bir arada olan bir film. Jason'un yaşamış olduğu şeyler ve dedesi Dick'in yaptığı şeyler akıl alır gibi değil! Kopuk bir dede, evliliğe hazırlanan bir damat adayı! Jason'un başı bu dedeyle büyük belada çünkü bu dedenin niyeti gerçekten farklı. Sürekli kadınlarla gezmek istiyor, eğlenmek istiyor. Herneyse film başarılı ve can sıkmayan filmlerden bir tanesi. Yapımcısı ve senaristi olan Dan Mazer bu film için usta bir performans sergilemiş ve bizlerin karşısına mükemmel bir film çıkarmış. İzlemek isteyen izleyebilir, gayet eğlenceli ve komikli. Benim bu film için olan editör puanım 10 üzerinden 7.8!

Filmden Kareler

245163.jpg-r_160_240-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxxçılgın ihtiyar film yorumları

Çılgın İhtiyar
Senaryo8
Oyunculuk7.8
Akıcılık8.2
Efekt7.1
7.810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
1.3

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler