Türk yapımlı Yapışık Kardeşler filminin yorumlarını,özetini,fragmanını ve teknik bilgilerini bu yazımızda bulabilirsiniz .

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Günlerden bir gün Selim ve Halim yapışık olarak doğarlar . Okula başladıklarında okuluna ve arkadaşlarına çok çabuk alışırlar . Yapışık olmalarından hiç şikayetçi olmazlar . Çocukluk zamanlarını en iyi şekilde geçirirler . Arkadaşları da onları yapışık oldukları için kötü gözle bakmaz , onlara da eşit davranırlardı . Ancak zaman hızlı geçti . Halim ile Selim evlenme çağlarına geldiler . Köyde herkes yapışıkları çok seviyordu . Ama hiç kimse kızlarını yapışıklara vermek istemiyordur . Yapışıklar köyde kız bulamayınca şehre gidip orada kız aramaya başlarlar . İstanbul ' da yaşadığı komik olayları anlatan film İmdb ' den 2.2 puan almış . İlker Ayrık, Hakan Bulut, Suzan Kardeş ' in başrollerde olduğu Türk filminin yönetmenliğini İlker Ayrık üstleniyor .Yazar Yorumu

Ailecek izleyip eğlendiğimiz bir film oldu . Senaryosu özgün ancak ne bilim biraz basit geldi bana . Ancak filmde dinimizle ilgili dalga geçilen bir sahne var . Sırf bu yüzden filmin güzelliği yıkıldı benim için . Filmi genel olarak kötü bulmadım . İlker Ayrık ' ın ve Hakan Bulut ' un tatlımsı oyunculuğu harikaydı . Ancak dediğim gibi ezanla dalga geçmek nedir ya ( ! ) . Böyle sahneye izin verilmemesi lazımdı diye düşünüyorum . Çok küçük çocuklarla izlememenizi öneriyorum . Cinsellikle ilgili bazı sahneler var . Ama genel olarak eğlenceli bir film .

Filmden Kareler

Yapışık Kardeşler
Senaryo4
Oyunculuk3.9
Akıcılık4.2
Efekt3.2
3.810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler