Zombieland filminin konusunu , fragmanını , özetini , oyuncularını , teknik bilgisini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Zombieland filminde Columbus normal hayatta oldukça utangaç ve insanlar ile iyi ilişkileri olmayan bir insandır. Zombi salgının patlak vermesi ile kendi çizdiği kurallar ile hayatta kalmaya çalışacaktır. Filmi izlerken bu kuralların neler olduğunu da öğreneceğiz. Columbus bir gün oldukça sert bir adam olan Tallahassee ile karşılaşır. İkili zombilerin istila ettiği bu dünyadaki yolculuklarına birlikte devam etmeye karar verirler. İkili normal bir şekilde yollarına devam ederken karşılarına Wichita ve Little Rock isimli iki kız kardeş çıkar. Başta onların mağdur bir durumda olduğunu düşünen ikilimiz onlar ile tanıştıktan sonra gerçek mağdurların kendileri olduklarını öğreneceklerdir. İki kız kardeş onların silahlarını ve arabalarını alıp onları bulundukları yerde terk eder. İkili kalan yollarını yürüyerek devam edecektir.Yazar Yorumu

Zombieland isminden de anlaşılacağı gibi bir dünyanın sonu komedilerinden bir tanesi. Klasik zombi hikayesine biraz komedi katmışlar. İzlerken açıkçası ben oldukça eğlendim. Ama derseniz ki aşırı mı komik hayır. Ancak tadında bir komedi filmi olduğunu düşünüyorum. Oyuncu kadrosu da oldukça sağlam bir film. Woody Harelson, Emma Stone, Jesse Eisenberg ve Abigail Breslin gibi ünlü isimler filmin oyuncu kadrosunda. Her biri ayrı ayrı filmde başarılı oyunculuklar sergilediler. Filmde yaratılan karakterler de aynı şekilde oldukça başarılıydı. Örneğin Columbus karakterinin normal dünyada çekingen biriyken zombi dünyasında da buna yakın bir karakter. Fakat filmdeki Tallahassee'nin durumu ise böyle değil. Onun karakterinin normal dünyadaki ile zombie dünyasındaki arasında dağlar kadar fark var. Filmi izlerken bunu anlayacaksınız zaten. Güzel vakit geçirmek isterseniz izleyin derim.

Filmden Kareler

Zombieland Özeti Zombieland Film Yorumları Zombieland Konusu

Zombieland
Senaryo8
Oyunculuk7.7
Akıcılık8.1
Efekt7.2
7.810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler