Ölümsüz Aşk (The Age of Adaline) filminin konusunu , yorumlarını , özetini , fragmanını , vizyon tarihini ve oyuncularını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Ölümsüz Aşk (The Age of Adaline) filminde Adaline normal hayat süren sıradan bir kişidir. Ancak bir gün geçirdiği kaza sonucunda milyonda bir gerçekleşebilecek bir olay olur ve bu olayın sonucunda da Adaline ölümsüz olur. Aradan onlarca yıl geçmesine rağmen Adaline hiçbir şekilde yaşlanmaz. Zaman içinde dikkat çekmemek için insanlar ile fazla derin ilişkiler kurmaz ve fotoğraf çekilmemeye özen gösterir. Bir gün Ellis Jones ile tanışan Adaline'ın hayatı tamamen değişecektir. Bir gün Ellis Jones onu ailesi ile tanıştırma kararı alır. Bir hafta sonu ailesi çiftimizi evlerine davet eder. Ancak bu yemek davetinde Adaline hayatının en büyük sürprizlerinden bir tanesi ile tanışacaktır.Yazar Yorumu

Ölümsüz Aşk (The Age of Adaline) filmini oldukça başarılı bulduğumu itiraf etmeliyim. İşin içine serpilen biraz bilim kurgu ile ortaya izlenilesi bir yapım çıkmış. Filmin geçtiği her dönem kıyafetlere kadar ayrıntısı ile işlenmiş. Seyirciye zamanda yolculuk yapıyormuş hissini vermeyi başarıyorlar. Oyunculuk konusuna gelirsek Blake Lively muhteşem bir oyunculuk performansı sergilemiş. Güzelliği ile de filme oldukça güzel bir hava katmış. Tek başına filmi almış götürmüş diyebilirim. Senaryosu oldukça farklı bir film. Bilim kurgu, romantik ve dram türlerini filmde güzel bir şekilde harmanlamışlar. Sıkılmadan izleyebileceğiniz filmlerden bir tanesi olduğunu söyleyebilirim. Film ile ilgili merak ettiğim şey ise Blake Lively film boyunca kaç kıyafet giydiği. O kadar çok farklı kıyafetler içerisinde filmde gördüm ki dikkatimi çekti nedense. Neyse bu tarz filmleri seviyorsanız izleyin derim pişman olmazsınız.

Filmden Kareler

Ölümsüz Aşk
Senaryo7.9
Oyunculuk8.2
Akıcılık7.6
Efekt7.7
7.910 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler