Anchorman filminin konusunu , oyuncularını , yorumlarını , teknik bilgisini ve yorumlarını bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Harika oyuncular Will Ferrel, Steve Carrel, Paul Rudd ve Christina Applegate’in başrollerde olduğu Anchorman gerçek bir komedi tufanı. Yönetmenliğini Adam McCay’in yapmış olduğu filmde Chicago’nun yerel bir kanalında haber sunuculuğu yapan Ron Burgundy (Will Ferrel) ve haber ekibinin hikayesini izliyoruz. Yaptığı işte çok başarılı olan Ron, haber kanalı ve Chicago halkı tarafından da çok sevilmektedir fakat bir gün haber kanalına gelen bir kadın yüzünden işler değişmeye başlar ve Ron için artık zor zamanlar yaklaşmaktadır. Gerçek anlamda başarılı bir komedi olan Anchorman, İMDB’den de iyi bir not almışa benziyor.Yazar Yorumu

Will Ferrel’ı zaten çok seviyorken yanına bir de Steve Carrel gibi harika bir komedi oyuncusunu koymuşlar. Bu filmi sevmemek nasıl mümkün olsun? Bir haber kanalı üzerinden yapabilecek en iyi komedi filmini yapmışlar diyebilirim. Kanalda dönen muhabbetler olsun Ron’un haber ekibiyle olan ilişkisi ve komik diyalogları olsun hepsi başlı başına ayrı bir komedi. Benim izlediğim günden beri dostlarımla tekrar tekrar izlediğim filmlerden birisi. Bu birinci film. İkinci filmi de yıllar sonra çekildi ve o da en az bunun kadar harika. Anchorman’ı tanımlamak benim yapabileceğim bir değil. İzleyin görün diyebilirim her şeyiyle. Bence henüz izlemediyseniz hiç vakit kaybetmeden izlemeye başlamanızı tavsiye ederim. Steve Carrel’ın Brick karakterindeki tavırları gerçek anlamda oyunculuk dersi de diyebilirim.

Filmden Kareler

Anchorman yorumları

anchorman konusu

Anchorman fragmanı

Anchorman
Senaryo7.7
Oyunculuk7.5
Akıcılık7.8
Efekt7.2
7.610 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

MSKU Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Öğrencisiyim. Yaklaşık altı yıldır tiyatro ile ilgileniyor ve tiyatro metinleri yazıyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler