Figüran filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi : 03 Nisan 2015

Yönetmen : Tolga Çetin

Oyuncular : Ceyhun Fersoy , Serenay Aktaş , Ferdi Kurtuldu

Yapım Yılı – Yeri : 2015 , Türkiye

Tanıtım

Figüranlık yaparak para kazanmaya çalışan Mutlu bir gün başrollüğünü yapacağı eşsiz senaryonun hayalini kurmaktadır. Fakat beceriksizliği ve aşırı sakarlığı yüzünden sürekli başını belaya sokar. Sakarlığı yüzünden çalıştığı seti bile alt üst eden  Mutlu bir gün başrol olacağına inanır. Bunun yanı sıra ev arkadaşı ve aynı  zamanda çalıştıkları setteki ışık asistanı olan Cempo’da Mutlu gibi bir film çekerek kariyerinde yükselmek istiyordur. Bu ikili filmlerinin çekilebilmesi için ünlü bir kişiye ihtiyaç olduklarını düşünürler ve setlerindeki başrol oyuncusu Pelin Şafak’ı bir şekilde kandırıp ikna etmeleri gerekmektedir. Pelin Şafak’ı ikna etmeye çalışan ikilinin başına gelen olayları sinemaya yansıtan film 3 Nisan’da sinemalarda olacak.

Yazar Yorumu

Filmin fragmanını izledim. Bir çok tanınmış oyuncu mevcut.Bir çoğunun oynadığı dizi ve  filmlerde hoşuma gidiyor. Ama bu filmde bir şey eksik gibi bir şey olmamış sanki. Yani fragmanına bakıyorum tamam komik sahneler var ama duygu yok. Hareketlilik , canlılık eksik. Fragmanda gülmedim desem yeridir peki siz fragmanda filminizi tanıtamazsanız bu izleyici filme neden gelsin. Ha oyuncular için gelir mi azda olsa gelen olur fakat memnun çıkmaz. Fragman üzerinden yorumum bu şekilde . Umut ederim ki film bu kadar olumsuzluklara rağmen güzel çıkar yani bu oyuncuları iyi bir şekilde kullanmadılarsa çekimlerdeki emeğe yazık derim.

Genel olarak filme sıcak bakmıyorum. İzlemenizi de tavsiye etmem ama yine de hiç yoktan film bulamıyorsunuz açın internetten izleyin derim . Sinemaya gidip izlemeye bence değmez.

Filmden Kareler

figüran film yorumları 4 figüran film yorumları 2 figüran film yorumları 3 figüran film yorumları 5

Figüran
Senaryo5
Oyunculuk5.5
Akıcılık5.4
Efekt4.8
5.210 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler