Warcraft : İki Dünyanın İlk Karşılaşması filmi konusu , vizyon tarihi , teknik bilgisi ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : , , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Dünyaca ünlü World of Warcraft oyununun müthiş hikayesinin sonunda filmi çıktı. Bir birinden farklı ırkların efsanevi savaşını konu alan senaryo çok ilginç olaylara tanıklık ediyor. Ork savaşçılarının ülkeleri yok olur , hayatta kalanlar yaşamlarını sürdürebilecekleri yeni yerler arama çabasındadırlar. Bunun için Azeroth krallığına kadar ilerleyen Orklar , Krallığı aşırı derece de rahatsız eder. Ne kadar barış yanlısı olsalar da sonuçta Orklar bir savaştan çıkmıştır ve onlara kalacak yer vermek savaşa dahil olmak demekti. İki ırktan iki iki kahraman ortaya çıkar ve kendi ırklarının ,ailelerinin hayatta kalabilmeleri için birlikte savaşmaları gerektiğini savunurlar. Moon filmi ile sinemalarda ses getiren Duncan Jones'ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda da Travis Fimmel , Ben Foster ve Paula Patton gibi ünlü isimler yer almakta.Yazar Yorumu

Yıllarca oyununu oynadığımız ve hikayesine neredeyse aşık olduğumuz World of Warcarft sonunda sinemalara adım atıyor. Oyun severleri sinema salonlarına dolduracak olan film oldukça büyük bir ses getireceğe benziyor. Oyuncu kadrosunun sağlamlığı yanı sıra senaryosunu da sağlam yere dayayan film oldukça merak uyandırıyor. Şahsen bir WoW delisi olarak kesinlikle gidip izleyeceğim ve bu yazıyı yazıyor olmaktan çok büyük gurur duyuyorum. Muhteşem filmlerden bir tanesi olacak ve Warcraft : İki Dünyanın İlk Karşılaşması olacak ama son olmayacağa benziyor. Bu senaryodan daha neler neler çıkacak. Yeni nesil Yüzüklerin Efendisi serisi başlıyor diyebilirim. Vizyona girer girmez işi gücü bırakıp gidip izleyeceğim sizlere de şiddetle öneriyorum. Kaçırmayın derim. İyi Seyirler.

Filmden Kareler

Warcraft : İki Dünyanın İlk Karşılaşması türkçe fragman Warcraft : İki Dünyanın İlk Karşılaşması eleştirisi Warcraft : İki Dünyanın İlk Karşılaşması yorumları Warcraft : İki Dünyanın İlk Karşılaşması ne zaman

Warcraft : İki Dünyanın İlk Karşılaşması
Senaryo8.3
Oyunculuk8.1
Akıcılık8.2
Efekt8.1
8.210 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (3 Oylar)
6.8

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

  1. mehmet

    filmi daha izlemedim ama rfarmanı gördükten sonra izlemek için sabırsızlanıyorum. Warcraft : İki Dünyanın İlk Karşılaşması benden tam puan aldı :)

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler