Beni de Götür filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi : 05 Haziran 2015

Yönetmen : Avni Kütükoğlu

Oyuncular : Vural Çelik , Çiğdem Suyolcu , Gürol Güngör

Tür : Dram

Yapım Yılı – Yeri : 2012 – Türkiye

Tanıtım

Amcasıyla birlikte yaşayan Ayşe sevdiği insanın eğitimi için İstanbul’a gitmesiyle yıkılmıştır. Bunun üzerine de amcası Ayşe ‘yi şoför Ahmet’le evlendirmeye karar verir. Ayşe’nin tutunacak bir dalı kalmamış seçim şansı yoktur. Ahmet’i sevmese de onunla evlenmek zorunda kalır.

Düğünden kısa süre sonra sevdiği kişinin yani Ali’nin annesi vefat eder ve Ayşe haber alabileceği tek kişiyi de kaybetmiş olur. Kocasının trafik kazasında felç geçirmesiyle hayatı daha perişan hale gelen Ayşe çaresizce kaderine mahkum olmuştur.

Bütün umutlarını yitirdiği bir gün kapı çalar ve herşeyi darmadağın edecek şey gerçekleşmiş olur. Gelen kişi hala sevdiği ancak bir türlü kavuşamadığı Ali’dir.

İşler iyice sarma sarmaya başlamıştır ve Ayşe bunun altından nasıl kalacak …

Yazar Yorumu

Senaryosu aşırı dramatik ve yürek burkan bir filmle karşı karşıyayız. Uzun zamandır bir çok film sever tarafından beklenen Beni de Götür filminin yönetmenliğini Avni Kütükoğlu üstleniyor ve oyuncu kadrosunda dikkat çeken Vural Çelik filmi ilginç kılan unsurlardan en önemlileri.

Fragmanından az da olsa filmin kalitesi , senaryosu , oyunculuklar göze çarpmakta fakat benim düşüncemle orta düzeyde klasik bir dram filmi. Şahsen fragmana göre beklentilerimi karşılamadı fakat bir dram filmi olarak beni tatmin etti. Dram filmi izlemek isteyenler için oldukça duygu yüklü ve bir  o kadar da karmaşa dolu nadir filmlerden bir tanesi.

Oyuncu kadrosuna bakacak olursak en çok dikkatimi çeken isim Vural Çelik ve çoğu film sever de şahsi düşünceme göre bu filmi Vural Çelik var diye izleyecektir. Vural Çelil’in yanı sıra Çetin Altay’da dikkatimi çeken isimlerden bir tanesi.

Genel olarak değerlendirirsek oyuncu kadrosu , senaryosu ve duygu akışı genel filmlere göre orta düzeyde fakat dram filmlerine kıyasla iyiye yakın bir film. İyi Seyirler Dilerim …

Filmden Kareler

Beni de Götür Beni de Götür Beni de Götür Beni de Götür

Beni de Götür
Senaryo6.3
Oyunculuk6
Akıcılık6.5
Efekt6.1
6.210 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler