Filmler hayatımızda önemli bir yer kaplıyor. Hayatın bir parçası olmasını dışında günlük hayatın stresinden uzaklaşmak ve rahatlamak için film izliyoruz. Tabii her film beklediğimiz kadar güzel olmayabiliyor. Bu nedenle izleyeceğimiz filmleri iyi seçmeliyiz. Eğer 1-2 saatinizin heba olmasını istemiyorsanız film önerileri için kulak vermeli ve IMDB puanlarına dikkat etmelisiniz. Film hakkında yapılan yorumlar da sizin için yol gösterici olacaktır. Yine film tavsiyeleri bu konuda oldukça önemlidir.

Bu yıl da birbirinden kaliteli filmler vizyona girdi. Mutlaka izlenmesi gereken ve büyük beğeni toplayan filmleri sizler için seçtik. 2016 yılındaki aksiyon film önerilerini şu başlıklar altında sıralayabiliriz:

logo

Revenant (Diriliş)

Türkiye’de 22 Ocak 2016’da izleyicilerle buluşan ve vizyona giren filmin IMDB puanı 8,1. Oldukça beğenilen bu film Leonardo DiCaprio’ya da Oscar kazandırmış bir filmdir. Alejandro González Iñárritu’nun yönetmenliğini yaptığı filmde 19.yüzyılın Amerika’sında geçen bir hayatta kalma mücadelesini konu alıyor. Diriliş filmi , kürkleri için hayvanları avlayan bir kuruluş için çalışan Glass bir boz ayı tarafından yaralanıyor ve ekibi onu ölüme terk ediyor. Filmde Glass’ın hayatta kalma mücadelesine dikkat çekiliyor. Michael Punke’ın romanı olan The Revenant: A Novel Of Revenge’den beyaz perdeye uyarlanan yapıt, mutlaka izlenmesi gereken filmlerden birisidir.

DeadPool

Yine 2016 yılının en iyi filmleri arasında yer alan DeadPool’un IMDB puanı 8,3. 2016 Şubat’ında gösterime giren filmde Marvel karakterlerinden biri olan DeadPool, Ray Reynolds’ın canlandırdığı bir karakter olarak göze çarpıyor. Wade Wilson kanser olmuştur ve uygulanan tedaviler sonucunda bir süper kahramana dönüşür. Ardından ise hayatı çekilmez hale getirenlerden intikam almanın peşine düşer. DeadPool, Marvel’in mutlaka izlenmesi gereken filmlerinden birisidir.

Batman v Superman: Adaletin Şafağı

25 Mart 2016’da gösterime giren filmde Batman, Superman, Aquaman ve Wonder Woman gibi karakterler bir arada bulunuyor. Başrollerini Ben Affleck ve Henry Cavill’in paylaştığı filmde Batman ve Superman arasındaki mücadeleye yer veriliyor. Filmin IMDB puanı 7,2.

Film Tavsiyeleri için sayabileceğimiz filmleri inceledik. Beyaz perdeden uzak kalmak istemiyorsanız bu filmleri mutlaka izlemelisiniz. Ayrıca diğer film önerileri için filmonerileri.net’i ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla film tavsiyesi için mutlaka siteyi ziyaret edin.

http://filmonerileri.net/

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler