Süper Baba (Delivery Man) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini vs bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Süper Baba (Delivery Man) filmi 2011 yılı ve Kanada yapımı olan Starbuck filminin ABD'ye uyarlanmış versiyonu. O filmin konusunu bilmeyen için konuyu tekrardan anlatalım. David Wozniak hiçbir işte başarılı olamamış sorumsuz bir insandır. Aynı zamanda da büyük borca girmiştir. Tüm bu sorunlar varken bir de çok sevdiği aşkı hamile kalmıştır fakat onu bebeğinin babası olarak görmek istememektedir. Bir gün kendisine gelen bir mektupta David tam 533 çocuğu olduğunu öğrenir. Bunun sebebi ise yıllar önce para kazanmak için defalarca yapmış olduğu sperm bağışıdır. Normalde bu bağışı yapan kişilerin yasal açıdan isimlerinin saklı tutulması gerekmektedir. Ancak bu 533 çocuktan onlarcası bir araya gelerek babalarının gerçek kimliklerini öğrenmek istemektedir. David'in elindeki dosyada kendisi ile tanışmak isteyen çocukları ile ilgili tüm bilgiler mevcuttur. Bu dosyadaki isimlerden birkaçını rastgele seçerek onlarla babaları olduğunu belli etmeden tanışır. Bir süre sonra David çocukları ile para arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.Yazar Yorumu

Normalde bir filmin senaryosunun alınıp yeniden çekilmesini pek fazla sevmiyorum. Çünkü genelde bu tarz çekilen filmler hep hüsranla sonuçlanmıştır. Fakat Süper Baba filmi en az Starbuck kadar iyiydi. Starbuck'tan daha iyi demiyorum çünkü filmlerin orjinallerine her zaman saygım vardır. Çünkü bu kısımda en çok övgüyü hak eden kısım filmin özüdür. Neyse bu filme gelirsek Vince Vaughn bence role çok iyi yakışmış. Çok doğru bir oyuncu seçimi. Tıpkı Starbuck filmindeki gibi bu filmde de oldukça eğleniyorsunuz. Güzel vakit geçirmek istiyorsanız kesinlikle kaçırmayın derim. Ama önce orjinalini izlemenizi tavsiye ederim. Tabi bu sizin tercihinize kalmış.

Filmden Kareler

delivery-man-vince-vaughn delivery-man-vince-vaughn-chris-pratt

"DELIVERY MAN"...Ph: Jessica Miglio..©DreamWorks II Distribution Co., LLC.  All Rights Reserved..

Süper Baba (Delivery Man)
Senaryo7.2
Oyunculuk7.4
Akıcılık7.1
Efekt7
7.210 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler