Liseli Polisler 2 (22 Jump Street) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini vs bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen : ,

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Liseli Polisler 2 (22 Jump Street) filminde adamlarımız Jenko ve Schmidt artık liseyi bitirmişlerdir. Serinin ikinci filminde bazı şeyler oldukça değişmiştir. İkilinin yaşları artık ilerlediği için lisede görevlerine devam edemeyeceklerdir. Bu yüzden teşkilat bir cinayet ve uyuşturucu olaylarından dolayı Jenko ve Schmidt'i üniversiteye yollar. Çılgın ikili burada birer üniversite öğrencisi gibi yaşamak zorundadırlar. Jenko ortama çok iyi alışır ve yeni kankalar edinir. Ancak bu durumda Schmidt yalnız kalır. Bu saatten sonra ikilimiz olayı çözmeye çalışırken aynı zamanda da kendi arkadaşlıkları ile birkaç sorunu da çözmek zorundadırlar.Yazar Yorumu

Liseli Polisler 2 (22 Jump Street) en az ilk filmi kadar komik olmuş. Jonah Hill ve Channing Tatum bence çok komik bir ikili olmuşlar. Bu iki karakterlerin birbirlerine oldukça zıt olmaları ancak buna rağmen çok iyi iki arkadaş olmalarına bayıldım. Zaten gerçek hayatta da öyle değil midir? En zıt olduğumuz kişiler aslında en iyi arkadaşımız olan kişilerdir. Filmi izlerken başından sonuna kadar oldukça eğlendim. Hiçbir şekilde sıkılmıyorsunuz izlerken. Aynı zamanda filmin içerisinde çok ince espriler vardı. Repliklere dikkat ederseniz ve bu ince esprileri yakalarsanız çok güleceğinize eminim. Jonah Hill yine her zamanki tarzı ile seyirciyi güldürmeyi başarıyor. En çok onun olduğu sahnelere güldüm diyebilirim. Aynı zamanda aksiyon sahneleri de çok iyiydi. Filmin en beğendiğim yanlarından bir tanesi de en sonda ikili için yapılan film posterleriydi. Yapılan posterlere gerçekten çok gülmüştüm. Son kısmı bile eğlenceli bir şekilde bitirdiler.

Filmden Kareler

22-Jump-Street-Jonah-Hill-and-Channing-Tatum 22-jump-street-jonah-hill-ice-cube-channing-tatum lead_large maxresdefault

Liseli Polisler 2 (22 Jump Street)
Senaryo7.4
Oyunculuk7.8
Akıcılık7.5
Efekt7.2
7.510 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler