Çakma Polisler (Let's Be Cops) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini vs bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Çakma Polisler (Let's Be Cops) filminde Ryan ve Justin çok iyi iki arkadaşlardır. İkisinin de en büyük ortak noktaları yapmış oldukları işlerde istedikleri yere gelememek olmuştur. Bu iki kafadar bir gün gittikleri balo ile hayatlarını tamamen değiştireceklerdir. Maskeli baloya polis üniforması ile gelmişlerdir ve o an yaptıkları hatanın farkına varırlar. Ardından da direk olarak balodan çıkarlar. Dışarıya üzerlerindeki polis üniforması ile çıktıklarında herkesin ve özellikle de kadınların dikkatlerini çektiklerini fark ederler. Üzerlerindeki sahte polis üniforması ile sokaklarda kral gibi gezinmeye başlayan ikili o günden sonra da bu şekilde dolaşma kararı alırlar. Ancak bu kararları onları bazı tehlikenin içine doğru sürükleyecektir.Yazar Yorumu

Çakma Polisler (Let's Be Cops) sevdiğim polisiye-komedi filmlerinden biri. Başından sonuna kadar sıkılmayacağınız aksine eğlenip bol bol güleceğiniz bir film. Arkadaşlarınız ile birlikte cipsinizi kolanızı ayarlayıp birlikte izleyebileceğiniz türden bir yapım. Filmde özellikle Jack Johnson'ın oyunculuğuna bayıldım. Damon Wayans Jr.'ın da oyunculuğu çok iyiydi ancak ona biraz az rol verildiğini düşünüyorum. Filmde daha etkin sahneler de oynayabilirdi. Fakat ona da filmde çok güldüğüm sahneler olmadı değil. Nina Dobrev'i de filmde görmek güzeldi. Güzelliği ile seyirciyi büyülüyor bu filmde de. Filmin sevdiğim yanlarından bir tanesi de süresinin o kadar uzun olmaması. Yani seyirciyi sıkmadan filmi bitirmişler. Tadında bir komedi filmi.

Filmden Kareler

Let_s_Be_Cops_review_article_story_large letsbecops lets-be-cops-whysoblu-4 maxresdefault Movies_BeCops_thumb

Çakma Polisler (Let's Be Cops)
Senaryo7.5
Oyunculuk7.6
Akıcılık7.3
Efekt7.1
7.410 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler