Gece Bitmeden (Before We Go) filminin konusunu , fragmanını , özetini , incelemesini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Trene yetişmek için koştur koştur Gar'a gelen ve bu sırada o gece hayatının en güzel anlarını ona yaşatacak olan Nick'in önünden geçerken telefonunu düşüren Brooke maalesef tren'ede yetişememiştir. Ne yapacağını bilmeden ortalıkta koşuştururken Nick telefonu alarak Brooke'ın yanına gelir. İyilik yapmak isterken aslında kendini bir bilinmezin ve tutkulu bir aşkın pençesine atan Nick için o gece yaşanacaklar belki de hayatı boyunca yaşayamayacağı en güzel anılar olacaktır. Gidecek yeri olmayan Brooke'a yardım etmeye çalışırken başlarına bir çok şey gelecektir ve bunlar onların arasında ki gizemli bağı git gide kuvvetlendirecektir. Aslında yabancı iki insan olsalar da birbirlerinden o kadar da farklı değillerdir. Yıpranmış iki kalp ve bitmek bilmeyen pişmanlıklar. Gecenin sonunda ise kazanan ikisi olacaktır ta ki ayrılık vakti gelene kadar.Yazar Yorumu

Bu aralar bu tarz değişik filmleri çok fazla izler oldum. Kendilerine has ilginç bir tatları oluyor sanki. Gece Bitmeden filmi de aslında hayatlarında pek çok yenilgiler yaşamış , başkalarının peşlerinden koşarak ve zorundalık hissi ile yaşamış iki insanın tesadüfen karşılaşmasını ve hayatın aslında pekte üzülecek bir tarafının olmadığını her an yeni sürprizlerle ve güzelliklerle dolu olabileceğini anlatan bir film. İzleyecekseniz ön yargılarınızı bir kenara koyarak seyretmenizi tavsiye ederim. Çünkü filmde pek çok seçim yapılıyor ve oturduğunuz yerden ben adamın yerinde olsam öyle yapmazdım ki gibi sözler sarfetmek yerine filmin akışına kendinizi bıraktığınız cidden o duyguyu iliklerinize kadar hissediyorsunuz. Film sanki herkesin hayal ettiği , inandığı o aşkı o gizemli aşkı beklemedikleri bir an da bulacaklarına inandığı o gizemli sevgiyi somutlaştırmış. O yüzden filmde hem ağır bir duygu seline kapılacak hemde keyifli dakikalar geçireceksiniz. Filmin beğenmediğim tek noktası bazı yerlerde cidden saçma şeyler yaşanıyor ve filmin sonunu çok saçma bir şekilde bitirmişler. Onun dışında keyif alarak izlediğim güzel bir filmdi. İzlemek isteyenlere de tavsiye ederim. İyi Seyirler !

Filmden Kareler

Gece Bitmeden (Before We Go) Yorumları Gece Bitmeden (Before We Go) Konusu Gece Bitmeden (Before We Go) Konusu

Gece Bitmeden (Before We Go)
Senaryo6.5
Oyunculuk6.2
Akıcılık6.7
Efekt6
6.410 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler