Bayan Amerika (Mistress America) filminin konusunu, oyuncularını, fragmanını ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

20'li yaşlarda olan Tracy, üniversite için New York'a geri dönüşmüştür. Üvey kız kardeşi Brooke ile görüşmek ve tanışmak isteyen Tracy, hayatının da büyük bir dönüm noktasına geleceğinin farkında değildir. Birbirlerinden çok farklı iki zıt insanın arkadaş olup birlikte hayatının zorluklarını , iyi kötü anılarını ve duygularını paylaştığı Bayan Amerika (Mistress America) Filminde sizde veya çevrenizde olup biten durumlardan pek çok olayı göreceksiniz. Toplum yapısını ve insanları güzel bir şekilde yorumlamayı başaran ve bunu seyirciye başarılı bir şekilde aktaran senaryosu oldukça ilginç ve bir o kadar durağan bir komedi filmi ile karşı karşıyayız.Yazar Yorumu

Komedi filmi olarak açıp hayata dair mesajlar aldığımız ilginç bir filmle karşılaştık. İzlerken kendi yaptığım hataları veya geleceği dair yanlış planlarımın olduğunun farkına vardığım ve çevremdeki pek çok insanın düşünce tarzını yansıtmayı başaran tam bir insan psikolojisi filmi gibi olmuş. Çok büyük bir beklenti ile izleyenleri hayal kırıklığına uğratacak fakat sakin bir film arayıp keyif almak isteyenleri mutlu edecek güzel bir film. Daha önce bu tarz pek çok film çekilmiş olsa da ara ara insanların kendilerini sorgulamalarına yardımcı olabilecek filmler izlemesi faydalıdır. Yabancıların yaşantı tarzı bizden farklı olsa da insanların ve toplumların pek çok ortak yönleri vardır. Ön yargılı olmadan boş vaktinizi değerlendirmek için ve ağrıyan başınıza sakinleştirici etkisi yapacak ortalama düzeyde izlenebilir film diyerek eleştirimi bitirmek istiyorum. İyi seyirler dilerim.

Filmden Kareler

Bayan Amerika (Mistress America)
Senaryo6.3
Oyunculuk6
Akıcılık6.3
Efekt6
6.210 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler