Kapıdaki Düşman (Enemy At The Gates) filminin fragmanını , oyuncularını , konusunu , özetini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : - , , ,

IMDB :  

Tanıtım

Kapıdaki Düşman (Enemy At The Gates) filminde Vassili Zaitsev isimli bir Rus keskin nişancı ile Major Konig isimli Alman keskin nişancının 1942 yılında yani İkinci Dünya Savaşı devam ederken ki mücadelesini bizlere anlatıyor. Bunu anlatırken de Vassili'nin aşk hikayesi ile harmanlıyor. Vassili İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazilere karşı olan direnişin oldukça önemli bir simgesi haline geliyor. Oldukça iyi bir keskin nişancı olan Vassili pek çok önemli Nazi askerlerini öldürmesi onu oldukça ünlü biri haline getiriyor. Bir süre sonra Naziler tarafından da başına oldukça yüksek bir ödül konuyor. Aynı kendisi gibi keskin nişancılık konusunda yetenekli bir adam olan Major de bir süre sonra Vassili'nin peşine düşüyor. İki keskin nişancının amansız mücadelesine tanıklık ediyoruz.Yazar Yorumu

Kapıdaki Düşman (Enemy At The Gates) favori savaş filmlerimden bir tanesi. Keskin nişancılık konusunu çok işlemişler. İkinci Dünya Savaşı dönemini de bizlere güzel aktardıklarını düşünüyorum. Filmde anlatılanlar gerçek bir hikayeden mi değil mi orasını tam olarak bilmiyorum. Eğer gerçek bir hikayeden beyaz perdeye aktarılmışsa bence bazı eklemeler yapmışlar senaryoya. Oyuncu kadrosu da oldukça sağlam bir film. Jude Law, Rachel Weisz ve Ed Harris gibi dünyaca ünlü isimler filmin oyuncu kadrosunda. Hepsi de beklendiği gibi başarılı bir oyunculuk sergilemişler. Eğer savaş konulu bir film arıyor ve izlemek istiyorsanız kesinlikle izlemenizi öneririm.

Filmden Kareler

ytjtyjtyj rthrthrth

Kapıdaki Düşman (Enemy At The Gates)
Senaryo7.7
Oyunculuk7.6
Akıcılık7.8
Efekt7.5
7.710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler