Sebahat ve Melahat  filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi : 17 Nisan 2015

Yönetmen : Hasan Kalender

Oyuncular : Seymen Aydın , Adem Yılmaz , Sabriye Kara

Yapım Yılı – Yeri : 2015 – Türkiye

Tanıtım

Sebahat ve Melehat Zigana TV’de çektikleri skeçlerle meşhur olan ikili bu sefer sinemalarda karşımıza çıkıyor. Kocaları tarafından aldatıldıklarını duyan Sebahat ve Melahat tası tarağı toplayıp kocalarının peşine Trabzon’dan İstanbul’a giderler. Koskoca şehirde tek tek her yeri ararlar. Televizyon programlarına konu olan ikili başlarını olur olmadık belalara sokarlar fakat sonunda kocalarının izini bulurlar. Bir türlü yakalayamadıkları kocalarının peşlerinden lunaparklardan tutunda gece kulüplerine kadar izlerler.

Seymen Aydın ve Adem Yılmaz’ın başrollüğünü yaptığı Sebahat ve Melahat filmi 17 Nisan’da sinemalarda olacak.

Yazar Yorumu

Filmin adına baktığımda ilgimi çekti ve bir bakıyım dedim. Senaryoda oldukça ilginç fakat oyunculuk olsun başrolde ki bir kadını seslendiren aktörün sesi olsun soğuttu beni filmden. Ne çirkin bir sesi var onun öyle. Komik ve ilginç sahneler var. Konusu da oldukça komik ama şu taklitte ki seslendirme olmamış oda biraz düzgün olsa izlenilmeyecek bir film değil diyebilirim fakat Sebahat ve Melahat film yorumum olumlu değil. Vizyondaki filmlere bir bakıyorum birde bu filme bakıyorum yani sonuç ortada.

Genel anlamda türk sineması güzel yerlere gidiyor diyoruz fakat arada böyle pürüzlerde çıkıyor. Sebahat ve Melahat filmi konusu bakımın ilginç fakat izlemenizi tavsiye etmem ne yalan söyliyim. Fragmanı yukarıda bir bakın beğenirseniz izleyin ama sanmıyorum beğeneceğinizi saçma bir film olmuş.

Oyuncuların bir Karadeniz kanalından çıkıp böyle bir film çekmelerini elbette takdir ediyorum fakat sinemalarda tutunabilecek bir film olduğunu düşünmüyorum.

Filmden Kareler

sebahat-melahat-ilk-fragman-23-ocak-2015te-sinemalarda_7773815-1920_1920x1080 hasan_kalenderden_sebahat_ve_melahat_h5524 1414574190_mg_9805

Sebahat ve Melahat
Senaryo5
Oyunculuk4.6
Akıcılık4.4
Efekt4.7
4.710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler