Lise Macerası filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Teknik Bilgi

Yönetmen : Dan Beers

Oyuncular : Alan Tudyk ,  Carlson Yunk , Katie Findlay , Autumn Dial

Tür :  Komedi

Yapım Yılı – Yeri : 2014- ABD

IMDB :  6

Tanıtım

Rob yıllarca ailesinin istediği bir üniversiteye gitmek için uğraşmıştır. Lise son sınıfa gelmiş ve emeklerinin sonucu öğreneceği gün gelip çatmıştır.Mülakata gideceği günün sabahı annesi Rob’u yatağında üzerine boşalmıştır bir halde bulur. Utanmış bir halde aşağı indiğinde babasının vereceği nasihate katlanmaya çalışır. Okula gittiğinde her yolunda gitmektedir. Fakat okul kabadayı üzerini ıslatır ve pantolonsuz kalır. Kendisine pantolona ararken çocukluğundan beri hoşlandığı kız onu akşam eve davet eder. Fakat akşam çocukluk arkadaşı ile yarışma izlemesi gerekir. Mülakatında vasat bir şekilde geçmesi sonucu kendini hoşlandığı kızın evinde bulur. Kız Rob’u ders çalışmaya değil onla birlikte olmak için çağırmıştır. Rob kızın bir dokunuşuyla boşalır ve mülakat sabahı annesinin onu boşalmış bulduğu o ana döner. Ne olduğunu anlamayan çalışan Rob tekrar okula gider. Herşeyi tekrar aynı şekilde yaşar. Kızın evine gittiğinde tekrar boşalır ve gene sabahki o ana döner. Kendisini korkunç bir lanetin içerisinde bulan Rob bu lanetten nasıl kurtulacaktır.

Yazar Yorumu

Amerikan pastası tarzında bir film olduğu için ailenizle izlemenizi tavsiye etmem. Konusu oldukça değişik. Bir film vardı adını hatırlayamadım bilim kurgu filmiydi. Dünyayı uzaylılar basıyordu. Askerin birine uzaylılar bir şey bulaşıyordu adam öldükçe aynı yerden tekrar uyanıyordu. Bu filmde ise çocuk boşaldıkça sabah yatağında uyanıyor ve herşeyi tekrar tekrar yaşıyor.

Film biraz belaltı olmasına rağmen sonlara doğru romantik komedi tadı vermeye başlıyor. Çocuk bir çok delilikler yapmaya başlıyor başı belaya girince boşalarak sabaha dönüyor. Daha fazla anlatmıyayım izleyeceklerin tadı kaçmasın. Başarılı bir film olmuş. Senaryosu çok ilginç ve genç aktörlerin oyunculukları da oldukça iyi. Eğlenerek izleyeceğinizi düşünüyorum. İyi seyirler.

Filmden Kareler

lise macerası film yorumları lise macerası film inceleme lise macerası filmi

Lise Macerası
Senaryo6.3
Oyunculuk6.4
Akıcılık6.6
Efekt6.1
6.410 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (4 Oylar)
7.4

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

  1. Mehmet

    Bu tarz filmler nedense imdb’den genellikle hep düşük not alıyorlar. ama boş zamanı değerlendirmek için izlenebilir.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler