Şeytanın Avukatı (Devil's Advocate) filminin eleştirisini, oyuncu kadrosu, vizyon tarihi, fragmanı, yönetmeni ve daha fazlasını yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : - ,

IMDB :  

Tanıtım

Şeytanın Avukatı (Devil's Advocate) filminde Kevin işinde oldukça başarılı bir avukattır. Savunduğu kişilerin gerçekten suçlu olup olmadıklarına bakmadan onları savunmakta ve hatta davaları da kazanmaktadır. İşinde oldukça başarılı olan Kevin'a bir gün reddemeyeceği bir teklif gelir ve Florida şehrinden New York'a yerleşir. New York'ta yer alan bu şirketin sahibi ise John Milton'dır. Oldukça büyük hırsları olan bu adam oldukça zengindir. Bu işe girdiğinden beri her şey daha da iyiye gitmektedir ve kazandığı davalar daha da zenginleşmektedir. Fakat bir süre sonra Kevin'ın özel hayatı kötü gitmeye başlar. Karısı ile de arası bozulmaya başlayan Kevin'ın hayatı çekilmez bir hal alır. Tüm bu yaşananlar da etkisi olan kişi ise patronu John Milton'dır. Tuhaf bir şekilde John, Kevin'ın hayatını etkilemiştir.Yazar Yorumu

Şeytanın Avukatı (Devil's Advocate) bana göre döneminin en sağlam filmlerinden bir tanesidir. 90'lı yılların favori filmlerim arasında kesinlikle yer alan bir film kendisi. Gerek replikleri gerek oyunculukları ile kült diyebileceğimiz bir film. 1997 yılı yapımı olmasına rağmen kendini keyifle izlettirebilen bir film. Keanu Reeves ve Al Pacino'nun oyunculuk performansları harikaydı. Son yüzyılı ve insanlarını çok iyi tasvir eden bu filmi bu tarz filmleri sevenler kaçırmasın. Yönetmen ve senarist iyi bir iş çıkarmışlar ortaya. Adını belki defalarca duymuşsunuzdur ve izlemeyi ertelemişsinizdir. Eğer izleyecek film arıyor bulamıyorsanız kesinlikle direk açıp izleyin derim. Pişman olmazsınız.

Filmden Kareler

960 devils-advocate-562x360 maxresdefault the-devils-advocate

Şeytanın Avukatı (Devil's Advocate)
Senaryo8.1
Oyunculuk7.9
Akıcılık7.7
Efekt7.6
7.810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler