Enter The Void filminin teknik bilgisini , oyuncularını ve konusu bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Çektiği her filmde kendisine has bir tarz barındıran Gaspar Noe, 2009 yapımı bu filmiyle de yine belli bir kitleyi kendine aşık edecek çizgisini korudu. Her ne kadar izlenmesi zor bir film olup, Hollywood çizgisinden çok ama çok uzaklaşsa da sadece girişiyle bile izleyenleri kendine aşık ettti. İki kardeşin Tokyo'daki hızlı hayatını konu alan film uyuşturucu maddenin insan zihninde nasıl yaşandığını, o sırada nasıl hissedildiğini fazlasıyla irdeliyor.Yazar Yorumu

Bu film Gaspar Noe'nin Tokyo'da geçirdiği uyuşturucu ile dolu zamanlardan esinlendiği bir film. Uyuşturucu maddeleri ve cinselliği tüm çıplaklığıyla gözler önünüze seriyor. Film biraz uzun. Belli noktalarda sıkılabiliyorsunuz. Çünkü bazı noktalarda konular fazlasıyla detaylı işlendiğinden film durağanlaşabiliyor. Gaspar Noe filmlerini seven insanlar farklı ve değişik bir kitledir. Filmleri çoğu kişiye hitap etmez ve daha 2. dakikada filmi kapatmalarına sebep olabilir. Ben sabırlıyım ve farklılıklara hazırım diyorsanız, Buyırun sizde boşluğa doğru bir adım atın.

Filmden Kareler

91Lx5PzRX9L._SL1500_

Enter The Void
Senaryo7.6
Oyunculuk7.2
Akıcılık7.9
Efekt7.1
7.510 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

MSKU Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Öğrencisiyim. Yaklaşık altı yıldır tiyatro ile ilgileniyor ve tiyatro metinleri yazıyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler