Senden Önce Ben (Me Before You) filminin fragmanını , konusunu , vizyon tarihini , oyuncularını, film özetini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Senden Önce Ben (Me Before You) filminde Will oldukça yakışıklı, zengin, istediği her şeyi elde edebilen genç bir adamdır. Ancak Will bir gün motor kazası geçirir ve ardından da felç kalır. Felç kalması ile birlikte Will hayata küser ve hayattaki hiçbir şeyden zevk almamaya başlar. Bu sıralarda ise Louisa kafedeki işini kaybeder ve yeni bir iş aramaya başlar. Louisa'yı Will'in bakıcısı olması için işe alırlar. Will başlarda Louisa'dan hoşlanmaz. Ancak zaman geçtikçe çiftimiz birbirlerini daha iyi tanıyacak ve bambaşka bir aşka doğru yelken açacaklardır. Bu aşk Will'in hayata tekrardan bağlanmasını sağlayacaktır.Yazar Yorumu

Senden Önce Ben (Me Before You) filmi kitaptan beyaz perdeye aktarılmış. Kitabını okumadığım için ikisi arasında karşılaştırma yapamıyorum o yüzden bu konuda pek fazla bir şey söyleyemem. Fakat kitabı okuyanların çoğunluğu kitaba sadık kalındığı yönünde yorumlarda bulunuyorlar. Bazı kişiler de kitapların sinemaya aktarılmaması gerektiğini düşünüyor. Bence kitabı ve filmleri ayrı değerlendirmek gerekiyor. Çünkü film yaparken ortaya yeni bir eser çıkıyor. Bunu kitap ile birebir olarak karşılaştırmak bence çok mantıksız. Her ikisini de ayrı değerlendirmekte yarar olacağını düşünüyorum. Ancak güzel ve etkileyici özelliği olan romantik türünde bir film. Emilia Clarke yine her zaman ki gibi güzelliği ve sempatikliği ile seyirciyi etkilemeyi başarıyor. Oyuncuların performansları oldukça başarılı. Sıkılmadan izleyebileceğiniz, türüne göre başarılı olarak sayabileceğimiz bir film olduğunu düşünüyorum.

Filmden Kareler

Senden Önce Ben
Senaryo7.6
Oyunculuk7.9
Akıcılık7.8
Efekt7.4
7.710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

  1. berk

    kitabı okumadan filmi izlemeyin, çoğu hoş detay filme yansılıtılmamış, salt bir aşk hikayesi değil bu.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler