Aynı Yıldızın Altında filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman :

Yönetmen : Josh Boone

Oyuncular :  Shailene Woodley , Ansel Elgort , Nat Wolff

Senaryo :  Scott Neustadter , Michael H.Weber

Yapım Yılı – Yeri :  2014/ABD


 

Tanıtım :

Hazel troid kanseridir. Kanserin ilerlemesiyle  akciğerlerine sıçramış ve yanında oksijen tüpü taşımak zorunda kalmıştır. Kanser olan insanlar için terapiye katılan Hazel terapide Augustus ile tanışır.  İkilinin arkadaşlığı aşka dönüşür ve Hazel’in yanından bir an  ayrılmaz. Hazel yazar Peter Van Houten’ın hayranıdır ve onu görmek ister. Augustus’un tek isteği sevgilisinin son isteğini yerine getirmektir.İkili birlikte plan hazırlayıp Amsterdam’a yazar Peter Van Houten’ı görmek için yola çıkarlar. Film John Green’in romanından Michael H. Weber ve Scott Neustadter  tarafından uyarlanıp Josh Boone tarafından sinemaya aktarılmıştır.


 

Yorum:

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlerle ‘Aynı Yıldızın Altında’ filmi ile birlikteyiz. Günümüzde filmlerde aşk ve ölüm klişeleşmiş hale geldi. Bu filmde kanser tadavisi gören iki gencin tesadüf eseri tanışmasıyla başlayan aşkı anlatıyor. Evet kanser hastalığı diyince klişe gibi görünsede farklı tarafı bu iki genç ölümü umursamadan eğlenmeyi, gezmeyi, mutlu olmayı, … kısacası hayata dair güzellikleri görerek yaşamak istemeleridir.Her ne derseniz diyin aşk ve ölüm her zaman etlileyicidir.Tabi bunların dozajı önemlidir. Bu film konusu bakımından oldukça başarılı.Ayrıca filmin izleyicileri etkiliyeceğine eminim. Film bittiğinde acaba gerçek aşk ne diye sorgulayabilirsiniz. Yanınıza peçeyeyi almayı unutmayın göz yaşlarınızı tutamayacaksınız.


 

Yazının Amacı :

Bu yazımızda Aynı Yıldızın Altında filmi nasıl ? , Aynı Yıldızın Altında izlenir mi ? ,Aynı Yıldızın Altında Filmi Konusu Nedir ?,Aynı Yıldızın Altında Filmi Yorumları ,Aynı Yıldızın Altında filmi elestiri gibi konulara cevap bulabilirsiniz.

Aynı Yıldızın Altında
Editör Oylaması
Senaryo7.5
Oyunculuk6.8
Akıcılık8.2
Efekt7.2
7.410 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (3 Oylar)
7.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

 1. Meclis-i Âlâ

  Bu filmi listenize almanız beni çok mutlu etti. On numara bir film.

  Cevapla
 2. Ali Arda

  müthiş bir film özellikle birbirlerinin dertlerini anlayabilmeleri ve ters köşeye yatırmaları süper olmuş.

  bu arada lütfen unutmayalım filmde dileği gerçekleştiren kurumun Türkiye temsilcisi de bulunmakta lütfen paylaşalım http://birdilektut.org/

  Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler