Kuralsız filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Toplum beş farklı kategoriye ayrılmış ve belirli bir yaşa gelen gençler yeteneklerine göre bu kategorilerden birine katılıyor. Bu hiyerarşik düzende toplum değişik sınıflarda eğitiliyor ve geliştiriliyor. Tris bu düzeni ve bu toplumu değiştirecek yeteneklere sahip olduğunu anlamış ve bir mücadele içine girmiştir. Uyumsuz filminin devamı niteliğinde olan film ikinci filmi kuralsızla aksiyona ara vermeden devam ediyor. Veronica Roth kitabından sinemaya uyarlama yapılan filmin devamında ; Tris yaptığı tercihler sonucunda toplum isyan etti. Bu isyan hiyerarşik yapıyı yavaş yavaş çökertmeye başlıyor .Yazar Yorumu

Birinci filme bayılmıştım kesin ikincisi çıkar bunun dedim ve buradayım. Filmin senaryosu ve kurgusu oldukça iyi. Klasik bilim kurgu tarzında yazılmış ama senaryosu bakımından diğer bilim kurgu filmleri arkasında bırakıyor. Bence bu filmin ikincisi de oldukça izlenir ve üçüncü filmİde çıkar. Açıkcası ben biraz alaycı kuş filmine benzetiyor konusu ve toplum olarak ama bu filmdeki sınıf seçme olsun o trene atlama sahnesi olsun , çatıdan atlama sahnesi olsun çok keyif aldığım bir film herkesin keyifle heyecanla izleyeceği bir film. Kesinlikle kaçırmayın şimdiden biletlerinizi alın yer kalmayacak !

Filmden Kareler

kuralsiz-filmloverss

Kuralsız
Editör Oylaması
Senaryo7.2
Oyunculuk7
Akıcılık7.2
Efekt7.1
7.110 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (3 Oylar)
8.5

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

 1. Seray

  Daha önce izlemediğim bir film ama yorumlarınızdan yola çıkarak takibe aldım. Bu arada ilk defa girdim sitenize ve çok beğendim başarılar dilerim takibinizdeyim.

  Cevapla
 2. Meclis-i Âlâ

  Bu filme bayıldım diyebilirim. Son sahnesi filmi kesinlikle iyi özetlemiş.

  Cevapla
 3. Semih

  Sinemalarda afişini uzun süre görmüş fakat izlemeye fırsat bulamamıştım .Şimdi sitenizde yazınızı okuyunca sanki keşke gidip izleseymişim dedim.

  Cevapla
 4. Veysel ÖZTÜRK

  Birinci filmi izledim hayran kaldık ikinciyi sabırsızlıkla düşmesini bekliyom Turkce

  Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler