Yenilmezler: Ultron Çağı filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Yenilmezler filmi ile büyük ses getiren ekip ikinci filmi ile seriye devam ediyor. Bütün süper kahramanları bir filmde toplayan Marvel ekibi 2 . filmde de yeni eklemeler yaparak kadroyu genişletmiş durumda. Hulk , İronman , Thor ve Kaptan Amerika kadrosuna Hawkeye, Nick Fury ve Black Widow ilave ederek filmin aksiyon düzeyini katladığını söyleyebilirim. Yeni filmde her kahramının kişisel yaşantısına ve ilişkilerine de değineceğini de belirten yönetmen aksiyona birazda romantizm ekleyecek gibi görünüyor. Bu sefer ki rakipleri insan oğlunu yok etmeyi planlayan acımasız robot ordusuyla dünyaya saldıracak Ultron . Yenilmezler yeni ekipleriyle bir araya gelip savaşa hazırlanacaklar. Yeni gizemli güçler , gizemli rakiplerle karşı karşıya gelecekler. Aksiyon derecesi yüksek bu filmi eminim herkes sabırsızlıkla bekliyordur.Yazar Yorumu

Birinci filmi çok iyiydi. O sıralarda Kaptan Amerika'nın da peşine yayınlanması çok iyi bir yıl geçirmiştik. Peşpeşe çok iyi filmler çıkarılmış ve Marvel ekibi filmseverleri filme doyurmuştu. Bu yeni filmlerinde de sinemaları baya bir meşgul edecek gibi görünüyor. Kadro muhteşem , senaryo muhteşem , efektler muhteşem . Yeni nesil bence bu film kahramanları ile büyüyecek gibi görünüyor. Filmde dikkati mi çeken nokta diğer filmlerinde aksiyona ara verilmeden devam edilmişti. Fakat bu filmde arada bir kopma oluyor ve kahramanların kişisel dünyasına aralarında ki ilişkilerine de değinilmeye başlıyor. Bu da film kahramanlarının merak ettiğimiz yönlerini biraz daha gün yüzüne çıkarıyor. Oldukça iyi bir film sinemalara gelsin direk gidip izliyeceğim. Gerçi 1 -2 hafta önceden almak lazım biletleri malum bu filme kolay kolay yer bulunmaz.

Filmden Kareler

 

Yenilmezler: Ultron Çağı filmi

Yenilmezler: Ultron Çağı filmi

yenilmezler-ultron-cagi-fragman_7857762-19190_1200x630

Yenilmezler: Ultron Çağı filmi

Yenilmezler: Ultron Çağı filmi

Yenilmezler: Ultron Çağı
Senaryo8
Oyunculuk7.9
Akıcılık8.1
Ekeft7.8
810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (5 Oylar)
8.9

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

 1. alper

  açıkcası bu tarz filmleri hiç bir zamana sevemedim biraz gerçekcilik yapı olacak izledim seyde o yuzden pek izleyeceğim tarzda bir film değil

  Cevapla
 2. Dilan

  Bi önce ki filmlerini en az 5 kere izledim. Yeni filminin yanına geçtiğini sizden öğrendim. Bunu da izleyeceğim, herkese de tavsiye ederim.

  Cevapla
 3. Murat

  Fragmanında da görebileceğimiz üzere, Yeşil devimizin demir adamları dakikalarca döveceği bir film bizi bekliyor.Sabırsızlanıyoruz.

  Cevapla
 4. Meclis-i Âlâ

  İlk filmi mükemmeldi, bu filmin en az o kadar mükemmel, eğlenceli ve heyecanlı olacağına eminim.

  Cevapla
 5. Hakan

  Dövüş sahneleri ve mekanlar bu filmde biraz daha farklı olacakmış duyduğuma göre. Bir kış soğuğu bir yaz sıcağı her şey olacak galiba :)

  Cevapla
 6. İbrahim

  Arkadaşlar henüz izlemedim ama çok etkileyici buldum akşama film çıktı hiç yoktan , teşekkürler üstad

  Cevapla
 7. Bilal

  Son zamanalrda izlediğim en yii filmlerden biri buydu. devamı da gelecek bu filmin. merakla bekliyorum.

  Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler