Katil Doğanlar filminin oyuncularını , konusunu , fragmanını , teknik bilgisini ve yorumlarını bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Natural Born Killer yani türkçe adıyla "Katil Doğanlar" kelimenin tam anlamıyla şiddeti aşk ile harmanlayıp bizlere sunan bir film. Yönetmen koltuğunda Oliver Stone'un oturduğu filmin senaristliğini de Quentin Tarantino gibi büyük bir usta üstlenmiştir. Baştan sona şiddet içeren sahnelerle dolu olan filmde aslında farkında olmadan aşkın en saf ve temiz haline şahit oluyorsunuz. Filmi izlerken filmin bir noktasından sonra sanki filmin ikincisini izliyormuş hissi yaratan bir durumda söz konusu. Çekim kalitesi açısından döneminin çok ilerisinde olan film, ana karakterleri canlandıran Woody Harrelson (Mickey Knox) ve Juliette Lewis (Mallory Knox) oyunculuklarıyla da ciddi anlamda farklarını ortaya koyuyorlar. İMBD'de 7.3 gibi ılımlı bir skoru olan film yayınlanmasının üzerinden 22 sene geçmesine rağmen hala kendini izlettirmeyi başarıyor. Küçük bir detay: Natural Born Killers aynı zamanda Demet Evgar'ında en sevdiği filmdir.Yazar Yorumu

Natural Born Killers'ı öyle çok ciddiye alarak değilde alalade bir şekilde izlemeye başlayıp kapatırım birazdan diye düşünürken işimi gücümü bırakıp bu uzun filmi gözümü bile kırpmadan izlemiştim. İşin ilginç tarafı evde elektriklerin olmadığı bir gün dizüstü bilgisayarımın kalan şarjıyla vakit öldürmek adına yine Natural Born Killers'ı açıp elektrikler geldiğinde bile izlemeye devam ettiğimi farkettim. Katil Doğanlar benim kült olarak adlandırdığım filmler arasına giriyor ve eğer ben bir filme kült diyorsam o film gerçekten külttür. Bunu önceki yazılarımı takip eden misafirlerimiz eğer kült olarak bahsettiğim filmleri izlemişse çok iyi bilirler. Sizde vakit kaybetmeden Katil Doğanları izlemeye başlayın. Farkında bile olmadan kilitleneceksiniz. Ha bir de unutmadan filmde sizi bekleyen çok büyük bir sürpriz daha var. Fragmanda o sürprizi farketmeyeceksiniz. Sürpriz olarak kalsın istiyorsanız lütfen imdb'den filme bakmayın :)

Filmden Kareler

Katil Doğanlar konusu

Katil Doğanlar yorumları

Katil Doğanlar fragmanı

Katil Doğanlar
Senaryo7.6
Oyunculuk7.3
Akıcılık7.7
Efekt7.2
7.510 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler