Kingsman: Gizli Servis (Kingsman: The Secret Service) filmi hakkındaki eleştirimizi , bilgilerini , konusunu ve fragmanını bu yazımızda bulabilirsiniz .

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Eggsy , IQ seviyesi yüksek , babasını küçük yaşta kaybetmiş , annesi başkalarıyla yatan bir gençtir . Ancak bu gence bir Kingsman ajanı olma şansı verilmiştir . Eggsy ' nin ajan olması için Kingsman sınavlarını geçmesi gerekmektedir ! 2015 ' in başarılı filmlerinden Kingsman Gizli Servis , imdb den 7.8 puan almıştır . Yönetmenlik koltuğunda Matthew Vaughn ' un bulunduğu filmin başrollerinde ise Colin Firth, Samuel L. Jackson, Taron Egerton bulunuyor .Yazar Yorumu

Kingsman nedir ? Kingsman adaylarının geçeceği sınavlar nelerdir ? sorularının cevabını bulduğumuz bu yapım , her ne kadar keyifle izlesekte , olumsuz yanları da bol tabi . Daha yumruğunu sallamayı bilmeyen bir adamı Kingsman nasıl eğittiyse adam birden James Bond ' a dönüşmüş . Bir ev dolusu adamın , bizim haylazı 1 - 2 metreden kafasına değilde , kurşun geçilmez yeleğe vurmasının da sırrı hala çözülemedi . Ayrıca final sahnesi çok tahmin edilebilir olmuş . Güp güzelim filme bu final sahnesi yakışmamış doğrusu . Her ne kadar hatalarla dolu bir film olsa da , Kingsman ajanı Harry ' nin adamları pataklaması , 10 üzerinden 10 puan alır derecede . Senaryo da pek zekice olmasa da sevilesi türden . Oyunculuklar da bi eksiklik yok . Aksine çok başarılılar . Bu aralar sadece aksiyon filmleri beni sarmayaya başladı . Ancak yanında komedi de olunca çok güzel oluyor . Kingsman : Gizli Servis , türündeki en başaılı filmler arasında . Kaçırmamanızı önerdiğim fimi aile ile rahatlıkla izleyebilirsiniz . Hatta kesinlikle aile ile izlemenizi öneriririm . İmdb puanı 7.8 olan film , tam da bu puanı hak ediyor . Benim puanım ;10 üzerinden 7.8 .

Filmden Kareler

2 kingsman kingsman-1

Kingsman: Gizli Servis (Kingsman: The Secret Service)
Senaryo7.5
Oyunculuk 7.7
Akıcılık 8
Efekt8.1
7.810 üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Hayata dair dersler veren aksiyon / dram filmlerinden hoşlanıyorum. Sizler için filmleri eleştirmekten zevk alıyorum .

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler