Kaptan Amerika: Kış Askeri fragmanını , konusunu, oyuncularını , teknik bilgilerini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen : ,

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

2011 yılında çıkan Kaptan Amerika: İlk Yenilmez filmi ile büyük ilgi toplayan Marvel , devam filmini çok geciktirmeden beyazperdeye sunmuştur. Kaptan Amerika : Kış Askeri filminde Kaptan Amerika normal hayata ayak uydurmaya çalışır. İnsanları korumak için gizli bir örgüt olan SHIELD'e katılır. SSCB zamanlarında savaşlarda avantaj sağlaması açısından süper güçlü bir asker eğitilir. Kıs Askeri lakabı takılan bu asker önüne ne gelirse yıkıp geçmektedir. Uzun zaman sonra Rusya'da tekrar ortaya çıkan bu asker dünya için büyük bir tehdit olmuştur. Kaptan Amerika ve ekibi bu acımasız düşmana karşı birlikte hareket edip dünyayı bu baş belasından kurtarmaları gerekmektedir. Yönetmenlik koltuğunda bu sefer Anthony Russo ve Joe Russo ikilisi yer almaktadır.Yazar Yorumu

Kaptan Amerika , Marvel'ın çizgi romanlarında dahi çok sevilen ve yok satılan bir çizgi kahramandı. Marvel'ın bu çizgi kahramanlarını tek tek sinemaya taşıması aslında sinema sektörünü olumlu yönde büyük bir gelişmeye sürüklemiştir. İlk filmi ile büyük beğeni toplamasına rağmen bence ikinci film yani Kaptan Amerika : Kış Askeri filmi daha iyi. Hem kurgu olarak hemde ekibe yeni elemanların katılması ile hikaye daha sürükleyici bir hale gelmiş. Ben şahsen izlerken filme kilitlenip kaldım. Soluksuz bir şekilde bir çırpıda izlenip gitti. Bilim kurgu seven arkadaşların tereddüt etmeden izlemelerini öneririm. Bu kalitede bir film kolay kolay bulunmaz. İyi Seyirler Dilerim.

Filmden Kareler

kaptan amerika : kış askeri konusu kaptan amerika : kış askeri yorumları kaptan amerika : kış askeri oyunuları

Kaptan Amerika: Kış Askeri
Senaryo8.2
Oyunculuk8
Akıcılık8.3
Efekt8.1
8.210 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler