Şeytanın Kapısında filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman :

Vizyon Tarihi: 27 Mart 2015

Yönetmen : Nicholas McCarthy

Oyuncular : Catalina Sandino Moreno , Naya Rivera , Ashley Rickards

Yapım Yılı – Yeri :  2015 – ABD


Tanıtım :

Leigh bir emlakçıdır ve yeni bir evin satışını üstlenir fakat ev hakkında değişik rivayetler vardır. Lanetli olduğu düşünülen bu evi kontrol etmek isteyen Leigh eve gittiğinde ev sahibinin kaybolan kızı olan Hannah’ı bulur. Leigh bu olayı kız kardeşiyle de paylaşmak ister fakat bu sır onların başına büyük dert açacaktır. Daha öncede Ruh filmi ile tanınan yönetmen film kurallarını alt üst ettiği bu yeni filmi ile seyircilere gerilimin hat safhalarını yaşatacak gibi görünüyor.


Yorum :

Film sıradan korku filmlerine benziyor . Korku filmleriyle aram pek yoktur fakat filmde ki efektler ilgimi çekti. Bu kadar emek bence bir hiç için değildir. Konusu sıradan olabilir fakat bu konuyu sunuş tarzı sergileyiş biçimi her şeyi belirler. Ruh filmini de görmüştüm ve baya ilgi almıştı. Bu filmde oldukça başarılı. 27 Mart’ta sinemalara girdi. İzlemenizi tavsiye ederim.


Yazının Amacı :

Bu yazımızda Şeytanın Kapısında filmi nasıl ? , Şeytanın Kapısında izlenir mi ?, Şeytanın Kapısında Filmi Konusu Nedir ? ,Şeytanın Kapısında Filmi Yorumları,Şeytanın Kapısında filmi elestiri gibi konulara cevap bulabilirsiniz.

Şeytanın Kapısında
Senaryo7
Oyunculuk7.2
Akıcılık7.1
Efekt7.7
7.310 Üzerinde
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
6.9

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler