Aşk Olsun filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman :

Vizyon Tarihi : 10 Nisan 2015

Yönetmen :  Neslihan Yıldız Alak , Murat Serezli

Oyuncular :  İlker Aksum , Sedef Avcı , Kenan Ece

Yapım Yılı – Yeri :  2015- Türkiye

 


Tanıtım :

Ozan bayanlara aşk tavsiyeleri vererek yani ” Aşk Doktorluğu ” yaparak geçimi sağlamaktadır. Yeni müşterisi Ceyda eski sevgilisine kavuşmak ister ve Ozan’ dan yardım ister. Fakat bilmedikleri bir şey vardır. Caner yeni bir sevgili yapmıştır. Ozan bu işle uğraşırken Pınar adında bir bayanla tanışır.İlk görüşte aşık olur fakat buna vakti yoktur. İşini aksatmadan ayrılmış bu iki sevgiliyi bir araya getirmek için bir oyun düzenler fakat Pınar bunu öğrenir ve Ozan’ın hayalettiği şeyler sonuçlanır. Karma karışık ilişkiler arasında Ozan bu ikiliyi barııştırabilecek mi ? Pınar’ı elde edebilecek mi ?


Yorum :

Filmin fragmanında farkettiğim şeyler yabancı özentisi pembe dizi kıvamı var. Yani açıklarsak film yabancı filmlere özendirilmiş fakat her zaman yaptığımız gibi iyi tarafını değil de hep kötü taraflara özeniyoruz. Açık saçık sahneler , öpüşmeler , sevişmeler film almış başını gitmiş. Yani oturup bir çocuğunuzla ailenizle izlemeye kalksanız utancınızdan yerin dibine girersiniz. Ha diyeceksiniz yıl olmuş 2015 olur mu öyle şey . Yıl ne olursa olsun ahlak ahlaktır. Neyse çok saptırmayalım.

Film konu bakımından eğlenceli ve izlenebilir bir yapıya sahip. Aşk doktoru olan Ozan’ın ülkemizde ki alabileceği en gerçekçi tepkiyi sinemaya sunmuşlar. İzlerken çok keyif aldım ve eğlendim . İzlemenizi tavsiye ederim . Fakat yukarda ki yazıyı da göz önüne alarak izleyin derim.


Yazının Amacı :

Bu yazımızda Aşk Olsun filmi nasıl ? , Aşk Olsun izlenir mi ? ,Aşk Olsun Filmi Konusu Nedir ?,Aşk Olsun Filmi Yorumları ,Aşk Olsun filmi elestiri gibi konulara cevap bulabilirsiniz.

Aşk Olsun
Senaryo7.4
Oyunculuk7.1
Akıcılık7.4
Efekt7
7.210 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

  • Emirhan

   konu klasikliğini de geçtim özenti bir film yapıyorsunuz bu kadarda saçmalamayın yani düzgün bişeylere özenin neden izlenme gişe alcam diye absürt şeyler peşinden koşarlar anlam veremiyorum. Sanat ayrı şey para ayrıca şey.

   Cevapla
 1. İbrahim

  hocam merhabalar öncelikle bir sorum olacak sadece film üzerine mi olacak değerlendirmeler daha sonrasında diziler hakkında da içerikler girilmeye başlanacak mı dizici biri olarak şahsen böyle bir çalışma yapılsa daha iyi olur

  Cevapla
  • Emirhan

   Şuan için dizi yorumu düşünmüyoruz ilerde editör sayımız artarsa yapabiliriz.

   Cevapla
 2. Meclis-i Âlâ

  Ben bu filmi hiç beğenmedim. Oyuncu kadrosuna baktığımız zaman film çok güzel olacak gibi göründü ancak hiç te beklediğim gibi olmadı.

  Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler