Hardcore Henry filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini vs bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : - ,

IMDB :  

Tanıtım

Hardcore Henry filminde yarı robot yarı insan olan Henry kendini tekrar hayata döndüren eşinin kaçırılmasının ardından onu kurtarabilmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bu olaylar esnasında da Jimmy isimli biri sürekli olarak onu karşısına çıkar ve ona bir şekilde yardım etmeye çalışır. Ancak işin ilginç tarafı şudur. Jimmy sürekli olarak farklı kılıklarda Henry'nin karşısına çıkar. Her karşısına çıktığında da feci şekilde öldürülür. Ancak yine de nasıl olduğunu bilmediğimiz bir şekilde yeniden diri bir şekilde karşısına çıkar. Henry karışık olayların içerisinde hayatta kalmaya çalışırken pek çok düşman ile başa çıkmak zorundadır.Yazar Yorumu

Hardocre Henry oldukça farklı bir çekim tarzına sahip bir film. Normal filmlerde gördüğünüz çekim tekniklerinin hepsini unutun. Bu sefer bir aksiyon filmini baş roldeki kişinin gözünden izleyeceksiniz. Filmin başından sonuna kadar Henry'nin gözünden izliyoruz. Bu başlarda farklı gelse de bazen seyirciyi sıkmaya başlıyor. Galiba bunun sebebi bu tarz çekimlere alışkın olmamamız. Ancak filmin hakkını vermek lazım oldukça bol aksiyon sahneleri vardı. Filmi izlerken sanki bir aksiyon oyununu izliyormuşum gibi hissettim. Özellikle final sahnesi oldukça hoşuma gitti. Bu tarz bir çekim tekniği ile yapabilecekleri en iyi şeyleri yapmaya çalışmışlar. Heyecanı olabildiğince yüksekte tutmaya çalışmışlar. Filmin sevdiğim yanlarından bir tanesi de Henry'nin gizemini film boyunca korumasıydı. Filmi izlerken Henry'nin yüzünü görmüyoruz. Konuşamadığı için de sesini duymuyoruz. Bu da oldukça gizemli bir karakter olarak karşımıza çıktığını gösteriyor. Aşırı beklenti içine girmeden izlerseniz keyif alabileceğiniz bir aksiyon filmi.

Filmden Kareler

hardcore_03 hardcorehenry hardcore-henry-006 hardcore-henry-movie-review-9

An image from HARDCORE HENRY Courtesy of STX Entertainment

Hardcore Henry
Senaryo7.6
Oyunculuk7.4
Akıcılık7.1
Efekt7.5
7.410 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
8.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler