Doctor Strange filminin oyuncularını , konusunu , fragmanını ve yorumlarını bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Marvel'in çizgi roman dünyasından yeni bir isim daha beyazperde ile buluşuyor. Doctor Strange uzun zamandır çizgi alemde ilgi ile takip edilen bir kahraman oldu ve artık sıra beyazperdede. Son yıllarda çok iyi işler yapan ve başarısında büyük bir ivme kazanan Benedict Cumberbatch'ın hayat vereceği Stephen Strange aslında bir cerrahtır. Çok başarılı bir cerrah olmasına rağmen çok kibirli oluşuyla nam salmıştır. Gerçekliği ve kim olduğunu aramak için çıktı bu yolda çok değişik şeylerle karşılaşacak gerçeklik ile zaman kavramı bir birine girecektir. Bol aksiyon içeren film fantastik macera arayanlar için biçilmiş kaftan.
Doctor Strange filminin yönetmenliğini Scott Derrickson üstlenirken oyuncu kadrosunda da İngiliz oyuncu Benedict Cumberbatch 'ın yanı sıra Chiwetel Ejiofor ve Tilda Swinton gibi ünlü isimler yer almakta.Yazar Yorumu

Uzun bir bekleyiş ve zorlu uğraşlar sonunda filmi sinema çekimi olarak evde izledim. Maalesef böyle bir film benim bulunduğum ilde vizyona girmedi. Yine de hızlı bir şekilde internete düşen filmi vakit kaybetmeden izledim. Filmin ön gösteriminde yapılan olumsuz eleştiriler sonucunda pek çok arkadaşım gitme boşa senin için vakit kaybı olur gibi laflar ettiler. Yapılan eleştirilere rağmen bu tarz kaliteli bir filmin gidip sinemada adam akıllı izlenmesini tavsiye ediyorum. Filmde ki karışık efektler zaman kırılmaları felan sinema çekimi olarak izlesem bile beni etkilediyse sinemada sizlere neler yaşatır. DC'nin son filmlerine kıyasla oldukça başarılı olan Doctor Strange pek çok sinema sever tarafından iyi olarak oylandı. Benim görüşümce de bilim kurgu filmlerine duyduğunuz açlığa birebir gidecek kalitede izlerken hikayeye kendinizi kaptıracağınız sürekleyici bir film. Kesinlikle ilk fırsatta gidin seyredin verdiğiniz paranın her kuruşuna değecektir. Aynı hafta vizyona giren Dağ 2 filmi yüzünden pek çok sinema sever tarafından arafta kalınsa da benim tercihim Doctor Strange'den yanadır arkadaşlar. Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim film bittikten sonra klasik Marvel taktiği ile bir sahne konulmuş. Doctor Strange ile Thor arasında geçen bu sahnede de ileride çok büyük olaylar döneceği görünüyor. Az ve öz olarak eleştirim bu kadar İyi Seyirler dilerim.

Filmden Kareler

Doctor Strange konusu Doctor Strange fragmanı Doctor Strange film yorumları

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler