Ahmet Kural ve Murat Cemcir karakterlerinin ve bu oyuncuların yanı sıra sürpriz oyuncularında yer aldığı sinemaseverlerin merak içerisinde beklemiş olduğu Çalgı Çengi filminin ikinci serisi yakın zaman içerisinde gösterime girecektir. Bundan 6 yıl öncesinden istemeden bulaşmış oldukları mafya tarafından resmi düğün şarkıcılığı görevi yaptırmak istenmiş olan Gürkan ve Salih ikilisinin eğlence ve tehlike dolu macerası çalgı çengi 2 izle filmi ile devam etmektedir. İkinci serisinin Çalgı Çengi İkimiz ismini aldığı film hayranlar tarafından uzun süredir beklemekte idi.

 

Çalgı Çengi ikimiz filminde sevmiş olduğu karakterdeki kız ile evlenmek için mafya grubundan ayrılmak isteyen Salih ve onun yanında yer alan kuzeni Gürkan’a bu evliliği gerçekleştirebilmek için tek bir şart sunulmaktadır. Bu şart ise gitmiş oldukları düğündeki nikah memurunun kaçırması emredilen ikilinin başına hiç ummadıkları ve beklemedikleri anda macera, eğlenceli ve tehlikeli olaylar gelmektedir. Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın başrol oynadığı Çalgı Çengi filminin devamı olan çalgı çengi 2 izle ile sinemaseverlere geri dönüyor. İlk filmde yer alan mafya ile tesadüf bir şekilde başı belaya girmekte olan bu müthiş ikili filmin devamında sürdüre geldikleri hayatı tekrardan bırakarak yola istemeden de olsa mafya ile beraber devam etmek zorunda kalacaklardır.

 

Devam etme kararı aldıktan sonra başlarına çok ilginç olaylar gelecektir. 2017 Türk komedi filmleri arasında en çok beklenen film olan Çalgı Çengi 2 filmi birçok sinemasever tarafından heyecan ve merak içerisinde beklemekteydi. 13 Ocak 2017 tarihinde vizyona girmesi beklenmekte olan Çalgı Çengi 2 filminde sizlerde web sitemiz üzerinden izleme şansına sahipsiniz. Komedi ve bol kahkahanın yer aldığı bu film çok kısa bir süre içerisinde hayranları ile buluşacaktır. Eğlenceli yerli komedinin doruklarında yer aldığım en iyi komedi sektöründe yer alan film için geri sayım başladı. Yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in üstlenmiş olduğu filmden Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yanı sıra Cahit Gök, Bora Akkaş, Ayhan Taş, Rasim Öztekin, Burak Satıbol, Nur Erkul, Şinasi Yurtsever, Barış yıldız ve Ahmet Gülhan da yer almaktadır. Sinemaseverlerin merak içerisinde beklemiş olduğu film ocak ayı içerisinde vizyona girecektir. Sizlere de filmi sinemada gösterime geldiğinde izlemek istiyorsanız web sitemizi takibe devam edebilirsiniz. Son dönemlerin iki meşhur oyucusunun başrol aldığı filmde sizlerde aradığınız heyecanı ve komediyi bulacaksınız.

Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın ilk filmde olduğu gibi ikinci filmde başrol oynayacağı Çalgı Çengi 2 filmi büyük bir heyecan içerisinde beklenmektedir. Çalgı Çengi filmini takip edenlerin heyecan içerisinde beklemiş olduğu ve ocak ayında yayınlanacağı haberini aldığı andan itibaren severler büyük bir merak içerisinde filmin vizyona girmesini beklemektedir. Başrol oyuncularından Murat Cemcir ve Ahmet Kural olması şimdiden çok eğleneceğiniz aynı zamanda çok güleceğiniz bir proje olduğunu göstermektedir. Filminin senaryosunu yönetmenliği yapacak olan Selçuk Aydemir’in yazmış olması da sinemaseverleri bir hayli mutlu etmiştir. Çünkü ilk filmin senaryosu birçok hayran izleyici tarafından da büyük bir ilgi ile takip edilmiş ve beğenilmiştir. Yerli film yapımı Çalgı Çengi 2 filmini sizlere de full izleme şansına web sitemiz sayesinde sahipsiniz. Her gün düzenli şekilde güncellenmekte olan web sitemizden takip ederek sizde güncellemeleri takip edebilir ve filmin yayınlanması ile beraber hemen izleme şansına sahip olabilirsiniz. Son dönemdeki yer aldıkları dizi ve filmler sayesinde hayranları tarafından büyük bir ilgi gören Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın yer almış olduğu yerli komedi izle Türk yapımı filmi sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler