Yerli komedi filmleri arasında ilk serisiyle büyük bir izleyici kitlesi yakalayan Deliha bu kapsamda yeni serileriyle de izleyici kitlesini üst safhada tutmak istiyor. Deliha 2 yeni yerli komedi film izleme keyfini yakalamak için sizler için derlediğimiz bu konu başlığı altında başta oyuncular olmak üzere fragman ve film detaylarını sizlere anlatacağız.
Yerli komedi izlemek için karar verdiyseniz ilk olarak yapılacak iş komedi filmlerinin fragmanları olmaktadır. Film yapımcıları, fragman hazırlarken en komik sahneleri kısım kısım fragmanda göstermektedirler. Filmin iç kısmında ise tabiri caiz ise komedinin dibine vurmaktadırlar. Kesinlikle şu şekilde bir yöntem izlenilmesi yanlıştır. Yerli komedi filmi izlerken fragman benim için çok önemlidir. Ancak fragmanda hiç komik bir şey göremedim dememelisiniz. Sizin komik bulmadığınız konular bazı kişilere komik gelebilir. Ya da tam tersi de düşünülebilir. Filmin iç kısmında sizi neler bekliyor bilemezsiniz. Daha da net olmak gerekirse yerli komedi filmleri hakkında yorumları ya da konu anlatımlarını okumanız tavsiye edilmektedir.

 


Deliha 2 yeni yerli komedi film keyfini bizlere sunan film yönetmeni Hakan Algül oldukça titiz bir çalışma yaparak komedi tufanını bizlere sunmuş bulunuyor. En başta kaliteli ve kendisini ispatlamış oyuncu kadrosunun olması beraberinde birçok yeniliği de getirmiş diyebiliriz. Başrolde oldukça tanındık ve komedi üzerine ciddi işler başaran Gupse Özay’ı görmekteyiz. Yerli komedi izlemek için Gupse Özay’ın olması bize göre yeterli sebeptir. Deliha’nın ilk serisinde erkeksi tavırları ile dikkat çekerken ikinci serisinde neler değişecek izleyerek görebileceğiz. Oyuncu ve senarist olarak hayatını devam ettiren usta oyuncunun 32 yaşında olması genç ve önünde daha birçok senaryonun gelmesi sonucunda Türk Sinema tarihinin önemli isimlerinden birisi olmaya aday diyebiliriz. Deliha 2 izle yeni yerli komedi film keyfini çıkarmak için karşınıza birçok oyuncu gelecek. Kısaca oyuncular hakkında bilgi vermemiz gerekirse; 2014 yılında yapılan ve aynı yıl TV ekranlarında olan Deliha filminde görev alan, 2016 yılında İstanbul sokakları isimli filmde rol almasıyla tanıdığımız Derya Alabora bulunuyor. Aynı zamanda birçok tiyatro oyunlarında olan gerçekten işinin hakkını başarıyla veren bir oyuncu diyebiliriz. Deliha 2 yeni yerli komedi filminde başrol oyuncuları arasındadır. 2014 yılında yapımı tamamlanan Deliha, 2016 yılında Kaçma Birader, 2016 yılında No.30p gibi yapımlarda yer alan Cihan Ercan başrol oyuncuları arasındadır. Film, yerli komedi ve Türk filmleri statüsünde olup amaç eğlence ve TV sanatının içerisinde olarak Türk halkına hizmet etmektir diyebiliriz.
Deliha 2 yeni yerli komedi film keyfindeki başarının sırrı şu şekilde düşünülebilir. Bir dizi düşünün, her hafta yeri bölümleri karşımıza gelir ve farkındaysanız hep aynı oyuncular olur. Deliha 2 filmi de aynı şekilde aradan 2 yıl geçmiş olsa da ikinci serisinde yine aynı oyuncu kadrosuyla devam etmektedir. Kısacası dizi tadında film seyri diyebiliriz. Filmdeki ismi Zeliha olan ancak mahalle ağzıyla ismini Deliha olarak kabul eden ve kendi konuşmasına yatkın konuşması ile filmde oldukça başarılı işler çıkarmaktadır. Yalan Dünya dizisinden tanıdığımız bir isim olan Gupse Özay’ın farklı bir kişiliğe sahip olması başarıyı yakalamasına da sebep olmaktadır.
Deliha 2 filmi izle konusu ise tamamen şu şekilde olmaktadır. Deliha deli dolu birisi olarak mahallenin temiz ve saf kalpli sakini olarak tanınıyor. Ancak aşk konusunda pekte istediği gibi gitmeyen işleri düzene sokmak için kendisine göre evleneceği birisini bulmak için duygusal anlamda bir çaba sarf ediyor.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler