Gerçek hikayeden alıntı olan Zor Saatler ( Finest Hours ) filminin oyuncularını , fragmanını , konusunu, özetini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Bugünkü yazımızda gerçek hikayeden alıntı ve gemi kurtarma operasyonunu konu alan bir film tanıtacağız . Craig Gillespie’nin yönetimindeki filmde Chris Pine, Akademi Ödüllü ve Altın Küre adayı Casey Affleck, Ben Foster, Holliday Grainger, John Ortiz ve Eric Bana gibi isimler rol alıyor. Bernie işinde gayet yetenekli bir sahil güvenlik çalışanıdır . Bir kıza aşık olur ve onu çok sever . 16 Nisan ' da evlenmek isteyen çift Sahil Güvenlik ' ten izin alır ancak buna izin verilmez . Bunun nedeni çok büyük bir fırtına çıkması ve bunun sonucunda Boston’a bağlı SS Pendleton T-2 petrol tankerininin ikiye ayrılmasıdır . Bernie ' ye bu ikiye ayrılan gemide ki insanların sağ kalanların kurtarılması emri verilir . Bernie bir tekneyle insanları kurtarabilecek ve sevgilisiyle evlenebilecek midir ?Yazar Yorumu

Tarihte ki en büyük gemi kurtarma operasyonuna tanıklık edin ... Gemi kurtarma operasyonu senaryoya güzel bir şekilde aktarıldığını düşünüyorum . Oyunculuklar da gayet kaliteli . Filmin süresi uzun olmadığından sıkılmadan izleyebileceksiniz . Filmin en iyi tarafı gerçek hikayeden alıntı olması . Nedense yaşanmış olayların senaryoya aktarılmış hali daha bi maceralı oluyor . İnsana " Vay be bunlar da mı olmuş " dedirtiyor gerçekten . İmdb puanı 6,8 . 7 üzerinde olmalıydı diye düşünüyorum . 80.000.000 $ gibi büyük bütçeli bir film 52.100.000 $ gişe yaparak zarara uğramıştır .

Filmden Kareler

Zor Saatler ( Finest Hours )
Senaryo6.6
Oyunculuk6.3
Akıcılık7
Efekt6.5
6.610 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Hayata dair dersler veren aksiyon / dram filmlerinden hoşlanıyorum. Sizler için filmleri eleştirmekten zevk alıyorum .

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler