Genç Çıraklar (The Internship) filminin konusunu, fragmanını, oyuncularını, eleştirisini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , , , , , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Billy ve Nick işlerinde uzman satış sorumlularıdır. Departmanlarını ve işlerini çok seven bu ikili şirketin işlerinin iyi gitmemesi sonucu işsiz kalma riski ile karşı karşıya kalırlar. Şirketin artık satışların internet üzerinden yapıldığını ve kendilerinin taş devrinden kalma olduklarını söyler. Bunun üzerine çeşitli iş başvuruları yapsalar da işleri bir türlü rast gitmez. Sonunda Google'ın stajyer alımları yaptığını öğrenirler. Bu işler için ne kadar yaşlı ve bilgisiz olsalar da kafalarına koydukları şeyi yapacaklardır. Başvurucu sonucu işe alınan bu ikili gerçek işi alabilmeleri için 5%'lik kitlenin içerisine girmeyi başarmaları gerekmekte. Fakat bunu nasıl yapacaklarını dahi bilmiyorlardır.Yazar Yorumu

Bilgisayar işlerine meraklı olan ve Google dünyasını merak edenler için birebir izlenmesi gereken bir film. Şahsen bir çok efsane duyduğum ve işlerin nasıl yürüdüğünü merak ettiğim Google dünyasının içine girip oradaki yaşamı tecrübe etme şansı bulmak oldukça keyifliydi. Ne kadarda komedi yanı olsa da Google'ın adını duymak bile filme izlenebilir bir kapı açıyor. Yine Google'ın bu tarz filmlere izin vermesi de çok güzel bir durum. Filmin oyuncularına bakacak olursak sevdiğim iki isim yine başrolde görüyoruz. Vince Vaughn ve Owen Wilson kaliteli oyunculuklarını bu filmde de sergilemeyi başarıyorlar. Senaryo olarak başarılı bulduğum bu filmin oyuncu kadrosu da sevildik isimler olunca tavsiye etmememiz elde değil tabi ki. Komedi filmi sevenler ve ailesiyle film izlemek isteyenler için bile tavsiye ettiğim eğlenceli, vaktinizi boşa harcamayacak bir film. İyi seyirler !

Filmden Kareler

Genç Çıraklar (The Internship)
Senaryo6.8
Oyunculuk6.6
Akıcılık6.8
Efekt6.5
6.710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
10.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler