Aşk Uğruna - Equals filminin konusunu ,özetini , fragmanını , oyuncularını , vizyon tarihini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

İtalyada 2015 yılında vizyona giren Aşk Uğruna - Equals filmi aşk ile savaşı çok güzel harmanlayan romantik , bilim kurgu filmdir. Filmin yönetmenliğini Drake Doremus yaparken filmin başrollerinde ise Kristen Stewart , Guy Pearce ve Nİcholas Hoult yer alıyor. Filmi eski çağ zamanlarında fakirliğin ve şiddetin hüküm sürdü zamanlarda geçmektedir. Büyük salgının yeni yeni filizlendiği zamanlarda insanlar aşk ve sevgi gibi duygulardan mahrum kalmış varını yoğunu hayatta kalmaya odaklamıştır. Fakat onca hayat mücadelesi içerisinde beklenmedik durumlarda ortaya çıkabiliyor. Aşkın ve sevginin karşı koyabileceği hiç bir durum yoktur.Yazar Yorumu

İnternete düşen güzel filmlerden biri daha .Bilim kurgu ve romantik film sevenler için boş vakitlerinde keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak bir film. Konu olarak ta oldukça ilgi çekici olan Aşk Uğruna - Equals filmi pek adı duyulmayan ve 2014 yılında çıkan Suite Française filmi ile isim benzerliği yüzünden sürekli karıştırılan boş gün kurtarıcısıdır. Pek romantik film seven biri değilim ve film bilim kurgu olarak geçtiği için izlemiştim. Pişman değilim yine olsa yine izlerim :) . Bilim kurgu ile aşkın harmanlandığı ve insanda garip bir tat bırakan Aşk Uğruna - Equals filmi ortalama düzeyde bir film. Bu kadar pohpohluyoruz beklentinizi çok çok yükseltmeyin. Senaryo ve oyunculuk ortalama düzeyde fakat akıcı bri film sıkılmadan izleyeceğinize eminim. İzlemek isteyenlere tavsiye ederim. İyi seyirler.

Filmden Kareler

Aşk Uğruna - Equals film özeti

Aşk Uğruna - Equals film fragmanı

Aşk Uğruna - Equals film yorumları

 

Aşk Uğruna - Equals
Senaryo6.9
Oyunculuk6.6
Akıcılık7
Efekt6.7
6.810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler