Liseli Polisler (21 Jump Street) filminin konusunu, fragmanını, oyuncularını, eleştirisini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen : ,

Oyuncular : , , , , , , , , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Lisede anlaşamayan fakat bir birlerine ihtiyaçlarını olduğunu anlayan iki insan beraber liseden mezun olmayı başarırlar. Kısa sürede yakın iki arkadaş olurlar ve polis olmayı başarırlar. Jenko fiziksel olarak ne kadar mükemmel olsa da zeka olarak pek başarılı değildir. Schmidt ise onun tam tersidir. Zeki biri olsa da fiziki becerileri sıfır denecek kadar azdır. Bir birinin zıttı olan bu iki kafadar birbirlerini tamamlayarak ortak olurlar. Büyük bir heyecanla ilk görevlerine çıksalar da sıradan bir memurun yaptığı ayak işlerine bakarlar. Aksiyon arayan bu kafadarlar bir uyuşturucu çetesine sataşırlar. İlk tutuklamalarını yapsalar da kuralları çiğnedikleri için başarısız olurlar. Onların bu başarısı gören depertman müdürü onları farklı bir birime aktarır. Gittikleri bu birimde bir lisenin içerisine sızıp uyuşturucu çetesini çökertmeleri gerekmektedir. Lise hayatına geri dönen bu ikili işleri ellerine yüzlerine bulaştırmayı başarırlar.Yazar Yorumu

Filmin senaryosu ne kadar saçma gelse de bir şans vermek isteyerek izlediğim ve çok eğlendiğim Liseli Polisler (21 Jump Street) Filmi, amerikan komedi filmi çizgisini korumayı başarmış. Genç filmi tadında ilerlese de komedi ile polisiyenin harmanlanmaya çalışılması ortaya çok komik olaylar çıkartmış. Jonah Hill ve Channing Tatum oyunculuk performanslarını da oldukça beğendim. Filmde pek çok klişe çürütülmeye çalışılmış ve başarılı olmuş. Her anı eğlendim hatta zaman zaman gülme krizine girdim. Ailenizle izlemenizi tavsiye etmiyorum. Çok fazla cinsellikte içeriyor film. Bunun dışında filmin arkasında ki isimde Warner Bros olunca aslında çok şüpheye düşmemek gerekli. Uzun lafın kısası kaliteli bir senaryo , güzel oyunculuk sonucu ortaya eğlenceli, aksiyon dolu bir yapım çıkmış. İzlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler.

Filmden Kareler

Liseli Polisler (21 Jump Street)
Senaryo7.2
Oyunculuk7
Akıcılık7.1
Efekt6.8
710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler