Azazil serisinin devamı olan 2. film Büyüyü hep birlikte inceleyeceğiz, yine olduğu gibi aynı senaryolu bir film bizleri bekliyor ben size baştan diyeyim.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Azazil serisinin devamı olan Azazil 2: Büyü, Sedat adlı bir kişinin evliliğinin kötü gitmesi ile ortaya çıkan olayları ele alıyor. İş hayatında başarılı olup özel hayatında başarısız ve mutsuz bir genç olan Sedat, küçük kızı İlayda doğduktan sonra karısı ile evlilik hayatı günden güne kötüye gitmeye başlar. Bu arada Sedat'ın karşısına Esma isimli bir kadın çıkar ve Esma Sedat'ı kısa sürede kendine aşık ederek, Sedat'ın evlilik hayatını bitirir. Zaman geçtikçe Sedat, Aylin ve kızı İlayda bir büyünün etkisinde kalarak Azazil'in yeni hedefleri olurlar. Yönetmenliğini Musafa Özen'in üstlendiği bu korku yapımı 25 Mart 2016'da vizyona girecek.Yazar Yorumu

Artık bu yapımlardan sıkılmadık mı ? Sürekli Cinler ile ilgili filmler yapmaktan ? Elimizde Cinlerden başka bir şey olmadığı sürece korku kategorisinin Türkiyede gelişeceğine inanmıyorum. Yabancıları ele alacak olursak sürekli korku kategorisine yeni şeyler katıyorlar bunun örneklerini sizde biliyorsunuz. Bizim ülkemizde ise bu yapımlara "emek" harcadıklarını hiç düşünmüyorum, yapılan bu yapımlar için bütçenin çok olduğunuda sanmıyorum. Sürekli aynı senaryo fark ettiniz mi ? Cin gelir birine musallat olur ya da biri bir büyü yaptırır onun kurbanı olur. Bugüne kadar bir sürü korku filmi gördük ama cinlerden başka bir şeyler gördük mü ? Hayır. Elimizde koca bir 0 var. 25 Mart'ta bu filmi sinemada izleyeceğinize başka bir şeylere para verin daha iyi. Tabii ki başarılı olan korku filmlerimiz var ama artık aynı senaryolar sıkmaya başladı.

Filmden Kareler

azazil 2 büyü film yorumları

azazil 2 büyü eleştirisi

Azazil 2: Büyü
Senaryo4.8
Oyunculuk4.7
Akıcılık5
Efekt4.6
4.810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

 1. Yorumcuya Yorumcu

  hiç kimse zorla birşey izlemiyor herkes kendi parasıyla izliyor daha fragmanı bile çıkmayan direk ön yargıyla yaptığın bu yorumu pek takan olmicaktır benim bunu okumam ve buraya bunu yazmam bile vakit kaybı bence ön yarğılarından kurtul sonra gel sana sinema biletini alıyım bu tarz yorumlarda “BENCE”ekinide kullanman gerekir Herkes sana katılmak zorunda değil.

  Cevapla
  • film yorumları

   Yorumunuz için teşekkür ederiz. Filmler hakkında eleştirileri beğenmiyorsanız sizlerde bize eleştirilerinizi yollayabilirsiniz. Sitemizde seve seve yer veririz.

   Cevapla
  • Ali Şahin

   Bence adam yerinde bir yorum yapmış ve çok haklıda farkettiysen kelimelerin sonuna m getirmiş

   Cevapla
 2. Cem

  Harika bir film ve kesinlikle tavsiye ederim. Korku filmi severler için harika bir yapıt

  Cevapla
 3. Hilal

  Yabancı yapımlara bakıldığında genellikle ani ses yükselmesi ya da aniden umulmayan bir yerden bir şey çıkması gibi insanda reflekse bağlı korku hissi uyandıran faktörler kullanılır. Açıkçası aman aman korktuğum bir yabancı film de hatırlamıyorum. Yerli yapımlar bence son zamanlarda oldukça başarılı daha da iyi olacaklarını umuyorum.

  Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler