Sıcak Kalpler filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi : 05 Nisan 2013

Yönetmen : Jonathan Levine

Oyuncular : Teresa Palmer , John Malkovich , Nicholas Hoult

Tür : Bilim  Kurgu , Romantik , Komedi

Yapım Yılı – Yeri : 2013 – ABD

IMDB :  7

Tanıtım

İnsanların zombilere dönüştüğü bir dünyada herkesten farklı bir zombi vardır. Herkesten farklıdır fakat hayatta kalabilmek için sürüye ayak uydurması gerekir. Ava çıktıkları bir gün bir kızla tanışır. Kızın sevgilisini yemeye başlayan zombi anılarını yaşamaya başlar ve kıza aşık olur. Bu aşk sayesinde değişmeye başlar. Kızı oradan kurtararak gizli mekanına götürür ve onu korumaya çalışır. Kızla birlikte vakit geçirdikçe daha fazla insanlaşmaya başlayan zombi aşk ile tedavi olmaktadır.

Kızın aralarında olduğunu fark eden zombiler onu yakalamaya çalışır fakat zombinin onu korumasını ve ona aşık olduğunu görmeleri onları da etkileyerek iyileşmeye başlarlar. Kız kaçarak evine döner. Zombilerin iyileştiği haber vermek için kızın peşine düşen zombi bakalım başarılı olabilecekmidir.

Yazar Yorumu

Film çok değişime gitti. İlk baktığımda saçma gelmişti fakat izledikçe eğlenmeye ve şaşırmaya başladım. Cidden çok etkileyici ve şaşırtıcı bir senaryo oluşturmuşlar. Bu tarz film izlediğimi hatırlamıyorum. Senaryosu eşsiz güzellikte. Zombiler aşk ile iyileşmeye başlıyor ve kendi ırklarına savaş açarak insanları kurtarmaya çalışıyorlar. Hem bilim kurgu hem komedi hemde romantik karma karışık bir film. İzlerken çok keyif alacağınızı düşünüyorum. Bir ara the wolking dead izliyormuş gibi hissettim. Zombileri görünce aklım oraya kaydı bir an. Cidden çok başarılı buldum ve herkesin  beğenerek izleyeceğini düşünüyorum.

Aktöründen yeteneğine helal olsun bu kadar iyi canlandırması beni çok şaşırttı . Hem ölü hem diri karma karışık bir duyguyu izleyene kabullendirmek kolay değildir.İyi seyirler.

Filmden Kareler

sıcak kalpler filmi sıcak kalpler filmi sıcak kalpler filmi

Sıcak Kalpler
Senaryo7.5
Oyunculuk7.5
Akıcılık7.4
Efekt7.2
7.410 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

  1. Selçuk

    Çok niyetlendim bu filmi izlemeye de bir türlü fırsat olmadı ve unuttum gitti, sayenizde tekrar hatırladım, bu hafta sonu izleyeyim artık.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler