Ove Adında Bir Adam (A Man Called Ove/En Man Som Heter Ove) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Ove Adında Bir Adam (A Man Called Ove/En Man Som Heter Ove) filminde Ove 59 yaşında yaşlı bir adamdır. Oturmuş olduğu sitenin eski yöneticisi olan Ove bir süre sonra sitede oturan kişiler tarafından bu görevinden alınır. Ancak o yine de bu siteye sahip çıkmaya devam. Ove çevresindeki insanlar ile iyi geçinemeyen oldukça huysuz bir ihtiyardır. Ölen karısının ardından da intihar etmeyi düşünmektedir. Fakat bu intiharı da bir türlü becerememektedir. Bir gün siteye yeni taşınan komşuları ile tanışan Ove'un hayatı biraz daha renkli bir hale gelecektir. Ove'un hayat ile olan mücadelesini izlerken aynı zamanda onun acı ve neşe dolu olan hayatı ile ilgili de çok şey öğreneceğiz.Yazar Yorumu

Ove Adında Bir Adam (A Man Called Ove/En Man Som Heter Ove) filmini kesinlikle izlemenizi öneriyorum. Bugüne kadar çok fazla İsveç yapımı film izlemedim fakat izlediklerimin hiçbirinde de pişman olmadım. İsveç sineması kesinlikle göz atılması gereken bir sinema. Gerçekten çok güzel ve anlamlı filmler çıkartıyorlar. Bu da o filmlerden bir tanesi. Yeri geldiğinde gülüyorsunuz yeri geldiğinde de hüzünleniyorsunuz. İzlerken de hiç sıkılmıyorsunuz. Filmi az önce izledim ve çok beğendim. Eğer günlük hayatın sıkıntısından biraz uzaklaşmak istiyorsanız bu filmi izleyin derim. Ama baştan uyarayım bu film bir miktar da hüzün içerir. Oyunculukların her biri de birbirinden başarılıydı. Eğer izlemek için bir film arıyor ve bulamıyorsanız o filmi şu an buldunuz.

Filmden Kareler

1235295_A-Man-Called-Ove a-man-called-ove_photo-by-anders-nicander

© 2015 Concorde

© 2015 Concorde

indir

Ove Adında Bir Adam (A Man Called Ove/En Man Som Heter Ove)
Senaryo7.9
Oyunculuk 8
Akıcılık7.6
Efekt7.7
7.810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler