Niyazi Gül Dört Nala filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi : 8 Mayıs 2015

Yönetmen : Hakan Algül

Oyuncular : Ata Demirer , Demet Akbağ , Şebnem Bozoklu

Tür : Komedi

Yapım Yılı – Yeri : 2015 – Türkiye

Tanıtım

Yıllar önce Ata Demirer’in  Korsan TV’de canlandırdığı Niyazi Gül karakterini Ata Demirer sinemaya taşımıştır. Veteriner Niyazi Gül’ün yaşantısını ve başına gelen olayları konu alan filmde bir çok tanıdık yüzde rol almakta. Bir çok filmde birlikte oynadıkları Demet Akbağ ile birlikte Şebnem Bozoklu , Ayşenil Şamlıoğlu , Ferit Kaya ve Levent Ülgen’de filmde yer alan isimler.

Niyazi Gül veterinerlik yaptığı küçük semtinde bir gün ünlü bir kadının onu davet ettiği haberini alır. Kendisiyle tanışmaya giden Niyazi Gül’ün o günden sonra işleri pekte yolunda gitmez. Demet Akbağ’ın canlandırdığı Sultan’a kafasını takmış olan Levent Ülgen’in canlandırdığı Riza’da  veterinerin peşine düşer ve olanlar olur.

Yazar Yorumu

Demet Akbağ ve Ata Demirer ikilisinden yine müthiş bir film. Uzun zamandır birlikte çalışan ikili yine bir komedi filmiyle karşımızda.

Fragmanı görünce Ata Demirer’in Korsan TV’de ki tiplemesiyle kahkahalara boğulduğum zamanları hatırladım. Son zamanlarda Türkiye’deki komedi filmlerinin gelişmesine büyük katkı sağlamış olan Ata Demirer bu filminde de çok iyi bir iş çıkarmış.

Fragmanında çok eğlendim bakalım filmi nasıl olacak. Neredeyse son 10 yıldaki bütün filmlerine gittim ve hiç birinden pişman ayrılmadım. Gülerek eğlenerek ayrıldığım filmlerin espirilerini komik sahnelerini neredeyse aylarca tekrarlamışımdır. Bu filminin de aynı etkiyi bırakacağını düşünüyorum ve izlemenizi öneriyorum. İyi Seyirler

Filmden Kareler

Niyazi Gül Dört Nala Niyazi Gül Dört Nala Niyazi Gül Dört Nala Niyazi Gül Dört Nala Niyazi Gül Dört Nala Niyazi Gül Dört Nala

Niyazi Gül Dört Nala
Senaryo8.4
Oyunculuk8.3
Akıcılık8.7
Efekt8.2
8.410 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
0.4

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler