Ben Salvador Değilim (I Am Not Salvador) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın




Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : - ,

IMDB :  

Tanıtım

Ben Salvador Değilim (I Am Not Salvador) filminde Naser, İran'da normal bir şekilde öğretmenlik yapan bir insandır. Bir gün Naser şans eseri içi para dolu olan bir çanta bulur. Bu çantayı bulduktan sonra Naser sahibine teslim eder. Bu hareketi herkes tarafından takdir edilir. Bu muhteşem hareketinden dolayı da bir seyahat firması Naser'a bir Brezilya tatili hediye eder. İran'dan oldukça farklı bir ülke olan Brezilya'da günlerini geçirirken başını hiç tahmin etmeyeceği bir olay gelir. Angela isimli bir kadın onu eski nişanlısı olan Salvador'a benzetmektedir. Naser her ne kadar kendisinin Salvador olduğunu söylese de Angela ona inanmaz. Gerçekten de Naser, Salvador'a birebir ikizi gibi benzemektedir. Bu saatten sonra Naser çok tuhaf ve komik olayların içerisinde kendini bulacaktır.



Yazar Yorumu

Ben Salvador Değilim (I Am Not Salvador) filmi bu hafta vizyona giriyor. Ancak daha öncesinde internete düştüğü için izleme fırsatı bulmuştum. Film oldukça eğlenceli. Daha önce Brezilya ve İran ortak yapımı bir film izlememiştim. Bu iki ülkenin de tek başlarına yapmış oldukları filmleri de pek fazla izlemedim açıkçası. Ama izlediklerim de oldukça iyiydi. Arada ABD'nin yapmış olduğu filmlerin dışına çıkmak güzel olabiliyor. Filmi izlediğime pişman olmadım. Aksine eğlendim de diyebilirim. Ama çok büyük bir beklenti içine girmeyin derim. Eğer komedi filmi arıyorsanız izlemenizi tavsiye ederim.

Filmden Kareler

i-am-not-salvador-film-fragmani-izle-15-temmuz-2016-799 maxresdefault (1)

Ben Salvador Değilim (I Am Not Salvador)
Senaryo7.4
Oyunculuk7.2
Akıcılık7.1
Efekt7.2
7.210 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
7.2

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

  1. Mustafa

    Film daha 15’inde gösterime girdi. Ne çabuk internete düşer ki? İlginç. Ve evet, fragmana bakılırsa komik ve güzel bir filme benziyor. İzleyeceğim inş.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler