Bakıcının Böylesi (Babysitting) filminin oyuncularını , konusunu , fragmanını , özetini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Sefil bir hayat yaşayan Franck pek çok iş yapmıştır. En son bir otelde resepsiyonist olarak çalışmaktadır ve bir yandan da çizimler yapmaktadır. Çalıştığı şirketin patronu çok ünlü bir isimdir ve Franck bu çizimlerini belki ona gösterebilirse hayatı kurtulabilir. Bir fırsatını bularak patronun yanına çıkar fakat bir türlü onunla konuşamaz. İşinin başına geçtikten kısa süte sonra patron yanına gelerek bir gecelik çocuğuna bakıcılık yapmasını ve karşılığında çizimlerine bakacağını söyler. Franck için bu harika bir tekliftir fakat o gün onun doğum günüdür. Yine de işi kabul eder ve patronun evine gider. Patron toplantıya gider fakat sabah polisin araması ile birlikte evine geri döner fakat ortalık savaş alanına dönmüştür. Bütün eşyalar parçalanmış etraf yıkık dökük durumdadır. Polislerin araması sırasında bir kaset bulurlar ve izlemeye başlarlar. Kaseti izledikten sonra herşey aydınlanmış olacaktır fakat hallolması gereken bazılar kalacaktır. Filmin yönetmenliğini Nicolas Benamou yapmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise Alice David, Clotilde Courau, Gérard Jugnot, Tarek Boudali ve Vincent Desagnat gibi isimler yer almaktadır.Yazar Yorumu

Bu filmin inceleme videosu sitemizde yer almaktadır. Bakıcının Böylesi Video İnceleme yazımızdan okuyabilirsiniz. Film çok yavaş ilerlerken bir anda bir patlama yaşanıyor. Aksiyon , macera ve gerilimin tavan yaptığı sahnelerin arasında nefesinizi tutup kalıyorsunuz. Bir anda beklenmedik olaylar zinciri arasında kendinizi buluyorsunuz. Konu olarak değişik bir bakış açısı yaratılsa da kaset bulmaları ve filmin yarısını el kamerası ile çekmeleri kısmı bence filmin en kötü kurgularından biri olmuş. İzlerken bazı yerlere çok saçma diyeceksiniz ama yapılan çılgınlıkları görünce yok daha neler demekten kendinizi alı koyamayacaksınız. Komedi filminden bir anda gençlik filmine dönen bununla da yetinmeyerek bir anda macera ve gerilim filmi haline dönen karman çorman birşey ortaya koymuşlar fakat işin garip yanı izlerken eğlenip keyif alıyorsunuz. Yani bunu yaparken iyi bir iş ortaya koymayı da başarmışlar. İzlemenizi tavsiye ediyorum. İyi Seyirler !

Filmden Kareler

Bakıcının Böylesi yorumları Bakıcının Böylesi konusu Bakıcının Böylesi fragmanı

Bakıcının Böylesi (Babysitting)
Senaryo6.7
Oyunculuk6.6
Akıcılık6.8
Efekt6.1
6.610 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler