Sizlere bu yazımızda Temel ile Dursun İstanbul'da hakkında olan teknik bilgiyi ve Temel ile Dursun İstanbul'da hakkında olan film yorumumuzu paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Ortada kandırılan bir film karakteri var! Dursun'un sözlerine kanıp İstanbul'a gelen Temel'i neler bekliyor? Temel birşeylere inanıp İstanbul'a geldi fakat hiç birşey Dursun'un anlattığı gibi değil! Temel bu durumdan muzdarip olsada artık yapacağı hiç birşey yok. Temel karısından çok fazla korkuyor ve artık asla geriye dönemez. Temel'in İstanbul'a gelmesiyle birlikte tüm herşey kopuyor aynı zamanda bizleride komikli bir film bekliyor!Yazar Yorumu

''Ulaaa Temel!'' diyen fıkraları küçüklüğümüzde çok okuduk fakat yeni neslin bu fıkralara aşina olması gerekirken onlar daha farklı şeylere gözlerini çeviriyorlar. Yine bir temel ve dursun vakası! Film içerisinde Dursun'un sözlerine kanan Temel, Temel'in İstanbul'a gelerek yaşadığı komikli ve bir o kadarda heyecanlı şeyler yer alıyor. İzlemek isteyenler için gayet ideal bir film yani izlemek isterseniz güzel ve eğlendirebilecek bir film. Henüz yeni çıkan Temel ile Dursun İstanbul'da filmini şehrinizin tüm sinema salonlarından bir bilet alarak izleyebilirsiniz. Benim bu film için olan editör puanım 10 üzerinden 7.4!

Filmden Kareler

488964.jpg-r_160_240-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

  1. Mahmut

    Umarım güldürecek bir komedi türüdür.Komedi türünde olup da film boyunca güldürmeyen komediler de var.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler