Neon Şeytan (The Neon Demon) filminin konusunu , fragmanını , oyuncularını , özetini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın




Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : - , ,

IMDB :  

Tanıtım

Doğuştan ona verilen en büyük hediye olan güzelliği hayatı boyunca Jesse'nin başına bela olmuştur. Los Angeles'a taşındıktan kısa süre sonra çevresindeki insanlar tarafından hemen farkedilen Jesse , model olarak çalışmaya başlar. Çevresinde ki pek çok insan ona hayranlıkla bakmaktadır. Fakat bu o kadar uzun sürmemiştir. İçerisinde yatan kötülük bir anda serbest kaldığında işler birbirine girmeye başlar. Nicolas Winding Refh'in tabiriyle kendini bir anda bir kadın topluluğunun içerisinde bulduğunu ve kadınların dünyaya hükmettiğini fark ettiğini fark ettim " diyerek bu filmi yazmıştır. Ayrıca filmin yönetmenliğini de yapmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise Elle Fanning, Jena Malone, Bella Heathcote gibi isimler yer almakta.



Yazar Yorumu

Kadınlarla dolu oldukça enterasan bir film. Kadın dünyasının dışa vurumu olarak tabir edebileceğimiz filmin konusunu anlamak biraz kafa karıştırabiliyor. Yıllarca kadınları anlamakta ne kadar güçlük çektiğimizi düşünürsek bu film biz erkekler için biraz enterasan ve ilgi çekici gelebilir. Ülkemiz 5 Ağustos 2016 tarihinde vizyona girecek film pek çok ülkede vizyona girdi. İnternete düşmesi uzun sürmeyen film gerilim ve korku dalında oldukça başarılı bir işe imza atmış. Sıkça gördüğünüz korku ve gerilim hikayelerinden biraz uzaklaşarak bu filmde bakış açınızı genişletebilirsiniz. Genel olarak güzel ve akıcı bir film. İzlemenizi tavsiye ediyorum. İyi Seyirler.

Filmden Kareler

Neon Şeytan (The Neon Demon) Konusu Neon Şeytan (The Neon Demon) Fragmanı Neon Şeytan (The Neon Demon) Yorumları

Neon Şeytan (The Neon Demon)
Senaryo7.3
Oyunculuk7
Akıcılık7.4
Efekt6.9
7.210 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler