Sihirbazlar Çetesi 2 filmi oyuncuları , konusu ve eleştirisini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

İlizyon ve sihirbazlık filmleri arasında en iyiler arasında yer alabilecek nadir filmlerden bir tanesi olan Sihirbazlar Çetesi filmi ilizyon gösterileriyle yapılmış olan bir soygunu , intikamı anlatıyordu. İkinci filmde birinci filmin senaryosunun devamı olarak ilerleyecek. Oyuncu kadrosunda yine aynı isimlerin yanı sıra Daniel Radcliffe , Lizzy Caplan gibi isimlerinde yer alması söz konusu. Senaristlik koltuğunda ise Pete Chiarelli ve Ed Solomon yer alıyor.
25 Haziran 2016 Güncellemsi
Filmi izledikten sonra eksik kalan kısımları tamamlamak için filmin konusuna birkaç eklemeler yapmak istedim. İlk film yapılan bir soygundan sonra ekip izini kaybettirmiş ve yıllarca bir hayalet gibi yaşamıştır. İnsanlar mahşerin 4 atlısının sahneye çıkacağı günü dört gözle beklemektedir. Fakat Göz'den herhangi bir emir gelmediği için Mahşer'in 4 atlısı sahnelere dönemiyordur. Fakat hikaye de bir eksiklik vardır. İlk soygundan sonra bütün ekip gizlenmeyi başarsa da geride bir kişi bırakırlar. Ve bu geride kalan ile birlikte parasını çaldıkları adam sinsice bir plan hazırlarlar. Planın detaylarını anlatmak istemiyorum yoksa filmin en güzel yerini kaçırırsınız. Yine bir ipucu vermek gerekirse bir tuzak hazırlanıyor.Yazar Yorumu

İlk filmi bayılarak izlemiştim. Acayip etkili bir senaryosu ve kafa karıştıran muhteşem gösteriler vardı. Seyirciden çok büyük ilgi gördü. Fakat ikicini filmin bu kadar uzun süre sonra çıkarılması şahsen beni üzdü. Yani bu zamana kadar 3 . film bile çıkabilirdi ve izlenirdi. İlizyon ve sihirbazlık anlamında izlediğim en iyi filmlerden bir tanesi. Sihirbazlar Çetesi 2 filminin de aynı şekilde çok iyi olacağını düşünüyorum. Oyuncu kadrosu mükemmeldi yine aynı kadro devam ediyor hatta ilavelerde yapılacak deniliyor. Fragmanı çok hoşuma gitti. hele ki o yere düşen adamın suda kaybolması çok hoşuma gitti film vizyona girince kesinlikle gidip izliyeceğim. Detaylı yorumlarımı ozaman sizlerle paylaşırım. Şiddetle tavsiye ediyorum. İyi seyirler.
25 Haziran 2016 Güncellemsi
Merhaba arkadaşlar Sihirbazlar Çetesi 2 filmine çıktığı gün gittim fakat filmin yorumunu yapmak şimdiye nasip oldu. İlk olarak ilk film ile kıyaslamak istiyorum. Beklentim çok yüksek gittim filme ilk filmden dolayı fakat tam olarak ilk film kadar tat vermedi bana. Yine kaliteliydi çok güzel sahneler vardı. Kurgu on numaraydı fakat sanki senaryosu bu sefer biraz basite kaçırmışlar gibi geldi. Bir ara hele televizyolardaki yarışma programlarını izliyor gibi hissettim kendimi o derece saçma gelen sahneler bile oldu. Yine de bu sahnelere rağmen tüylerimi diken diken eden bir filmdi. Çoğu sahnede kullanılan zeka ve yanıltmacalar oldukça iyiydi. Herkesin izlemesini tavsiye ediyorum. İyi Seyirler.

Filmden Kareler

sihirbazlar çetesi fragmanı sihirbazlar çetesi film yorumları

Sihirbazlar Çetesi 2
Senaryo6
Oyunculuk7
Akıcılık7.2
Efekt7.4
6.910 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (2 Oylar)
9.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

  1. Emre

    İlk filmin fragmanını izledikten sonra sinemasına gitmiştim kadro gerçekten çok iyiydi senaryo da öyle yeni filmin fragmanı da beni etkiledi Haziran’da giderim inşallah.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler